Warsztaty TO EMPOWER!
21 - 23 sierpnia 2020 r. odbyła się II edycja Warsztatów TO EMPOWER! w Hotelu Bania**** w Białce Tatrzańskiej
ZAPISZ SIĘ NA NAJNOWSZĄ EDYCJĘ WARSZTATÓW TO EMPOWER!
Warsztaty TO EMPOWER!
Perspektywa Przyszłości – Kobieta w Życiu i Biznesie

Warsztaty Akademii Kobiet

TO EMPOWER!

Zobacz relację z Warsztatów TO EMPOWER!

Nasi trenerzy

Katarzyna Jagiełło

Ekspert personal leadership, certyfikowany trener i partner globalny Talent Dynamics – systemu szkolenia przywództwa, współwłaścicielka firmy Talent Up. Członek EntrepreneursInstitute. Opracowała autorską metodę My Talent Up służącą do akceleracji biznesu. Łączy ona odkrycie naturalnego talentu z byciem świadomym liderem i budowaniem silnej marki organizacji. Ukończyła finanse i bankowość, oraz podyplomowe studia o kierunku Kształtowanie Umiejętności Przywódczych na SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Informedia Polska – firmie z grupy Międzynarodowych Targów Warszawskich, Aegon, bankach Fortis i DNB, kanale telewizyjnym FOX Life. Zdobyte w korporacjach umiejętności wykorzystuje w swojej firmie, w pracy z właścicielami firm oraz ich zespołami. Szkoli, doradza i konsultuje w obszarach przywództwa, komunikacji i strategii. Autorka testu Twój Naturalny Styl Przywództwa, który wykonasz na stronie www.styllidera.pl

Marcin Andrzejewski

Tygrys Biznesu, filantrop, założyciel Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej w której od 15 lat piastuje stanowisko Dyrektora Programowego, odpowiedzialny za certyfikację największych firm w Polsce. Organizator najbardziej ekskluzywnych Business Mixerów w kraju, jak i prestiżowych koktajli biznesowych, w tym networkingowych spotkań dla kobiet biznesu Women’s Business Lunch.Promotor polskiego biznesu, Prezes Business Tigers Club oraz Redaktor Naczelny magazynu ludzi przedsiębiorczych Tygrysy Biznesu. Stanowi żywy przykład, jak zarobić pierwszy milion przed 30-stką.

Zuzanna Karcz

Stylistka personalna, której głównym celem jest budowanie poczucia pewności u swoich klientów. Jej zdaniem indywidualny styl to najlepszy sposób na podkreślenie osobowości i bycie zauważonym w tłumie. Doświadczenie zdobywała na planach filmowych oraz reklamowych odpowiadając za charakteryzację a także stylizacje gwiazd. Od trzech lat zajmuje się nie tylko kreowaniem wizerunku personalnego, lecz również prowadzeniem działań z zakresu PR/Marketingu dla jednej z czołowych polskich projektantek i jednocześnie prekursorki mody autorskiej w Polsce - Lidii Kality.

Anna Łyszkowska

Z wykształcenia plastyk-charakteryzator, dyplomowana mistrzyni w zawodzie wizażysta-stylista. Makijażystka z 13-letnim doświadczeniem, przez wiele lat związana z polską firmą kosmetyczną Inglot jako wizażysta i trener. Na swoim koncie ma sesje zdjęciowe z udziałem wielu gwiazd i osobistości, pracę przy pokazach mody, operze, produkcji programów telewizyjnych i reklam, sesje wizerunkowe marek. Aktualnie współtworzy nowe miejsce na mapie Warszawy, gdzie można zadbać o swój wygląd i dobre samopoczucie. W swoich makijażach stara się kierować zasadą „less is more”, dobierać makijaż indywidualnie zarówno do typu urody jak i osobowości, by nie zatracić tego co stanowi unikatowość i wyjątkowość każdej twarzy, jednocześnie sprawiać by czuć się jak gwiazda ale pozostając sobą. Prywatnie mama rezolutnego trzylatka Stefana i pasjonatka pieczenia.

Jesteś świadomą, żądną rozwoju i poszerzania horyzontów kobietą. Nie satysfakcjonuje Cię przeciętność i wiesz, że doskonalenie i zwiększanie swoich umiejętności to długi proces. Podczas Warsztatów TO EMPOWER! doświadczysz nowych doznań i zdobędziesz nowe kompetencje, niezbędne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Trzech wykwalifikowanych trenerów, podczas 3 dni intensywnych warsztatów poprowadzi Cię przez skrupulatnie wybrane, rozwojowe zagadnienia. Aby weekend dostarczył ekscytacji i przyjemności na wielu płaszczyznach – po etapie szkoleniowym, warsztatowym przeniesiemy się w etap relaksu i przyjemności w hotelowym SPA. Równowaga w życiu jest niezbędna, aby zachować spokój i pewność siebie.

ZOBACZ RELACJE Z POPRZEDNICH EDYCJI I DOŁĄCZ DO NAS!

Sprawdź najnowsze referencje od naszych Uczestniczek

Chcesz stać się jedną z 20 osób, które wezmą udział w Warsztatach?

Nie czekaj i już dziś zarezerwuj bilet telefonicznie lub mailowo

Monika Lichota – tel. + 48 500 029 908 monika@akademiakobiet.pl

Jeżeli chcesz z nami porozmawiać na temat warsztatów TO EMPOWER!, masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wyjaśnienia, to śmiało napisz lub zadzwoń już dziś, nie zwlekaj 🙂

Monika Lichota – tel. + 48 500 029 908, monika@akademiakobiet.pl