Konferencja Akademii Kobiet to za mało?
Zapraszam Cię zatem na Warsztaty Akademii Kobiet
Warsztaty TO EMPOWER!
MOJE „JA I TY”
Warsztaty TO EMPOWER!
MOJE „JA I TY”

Warsztaty Akademii Kobiet

TO EMPOWER!
MOJE „JA I TY"

 Zaplanuj już dziś rozwojowy weekend w gronie cudownych kobiet i profesjonalnych trenerów biznesu, wizerunku i rozwoju osobistego.

Kiedy?
17-19 września 2021 r.
Gdzie?
Hotel Bania ****
Białka Tatrzańska
Cena?
4950 zł

Zobacz galerię zdjęć

O Warsztatach TO EMPOWER!

Chcesz odkryć piękno swojej kobiecości, dowiedzieć się jak budować zdrowe relacje z satysfakcją dla każdej ze stron? Podczas Warsztatów TO EMPOWER! obudzisz w sobie chęć poznawania nowych doświadczeń i podejmiesz wyzwania, niezbędne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Czterech wykwalifikowanych Trenerów, podczas 3 dni intensywnych warsztatów poprowadzi Cię przez skrupulatnie wybrane, rozwojowe i emocjonalne zagadnienia. Aby weekend dostarczył ekscytacji i przyjemności na wielu płaszczyznach – po etapie szkoleniowym, warsztatowym przeniesiemy się w etap relaksu i przyjemności do term. Równowaga w życiu jest niezbędna, aby zachować spokój i pewność siebie.

Tematyka IV edycji Warsztatów TO EMPOWER! jest dość nietypowa. Dla niektórych może wydawać się zbyt kontrowersyjna. Akademia Kobiet jednak zdecydowała się podjąć to „wyzwanie” i razem ze świetnymi specjalistami zorganizować warsztat, jakiego jeszcze nie było. Wszystko po to, aby pokazać Kobietom, że naprawdę można czuć się komfortowo we własnym ciele, przestać się wstydzić, wyzbyć się wszelkich kompleksów… A w miejsce tego, zbudować pewność siebie i odwagę. Odwagę, by sięgać po to co najlepsze, po swoje marzenia!

Ubolewamy nad tym, jak wiele Kobiet rezygnuje z pokazywania siebie światu, swoich talentów i przedsięwzięć. Często słyszymy od nich, że dzieje się tak właśnie z powodu licznych kompleksów – głównie dotyczących braku akceptacji swojego ciała. Praca z ekspertami (Trenerami wrześniowych Warsztatów) ma na celu pokazać, jak uwolnić się od tych negatywnych wyobrażeń o sobie. Skupiając się na tych najbardziej przyziemnych sprawach, jak miłość, relacje i postrzeganie siebie w związku (również w aspekcie fizycznym), przeniesiemy pozyskaną na warsztatach wiedzę na obszar zawodowy. Całość dopełnią kwestie związane z Astrologią, która dość mocno wkroczyła do biznesu.

„Zaplanuj już dziś rozwojowy weekend w gronie cudownych kobiet i profesjonalnych trenerów biznesu, wizerunku i rozwoju osobistego.”

Zobacz poprzednie edycje

EDYCJA I
EDYCJA II
EDYCJA III

Co zyskujesz?

Nasi trenerzy

Natalia Jefimowa

Międzynarodowy certyfikowany trener rozwoju osobistego, coach, motywatorka, psychografolog, specjalistka z zakresu psychologii psychotronicznej. Laureatka nagrody „TOP POLISH BRAND 2020” oraz „WYBITNY MÓWCA UW 2016”.
Swoje warsztaty opiera na podstawie najlepszych osiągnięć psychologii współczesnej połączonej ze Starożytną Wiedzą Wedyjską , filozofiami Dalekiego wschodu oraz praktykami energetycznymi zapożyczone od szamanek z Syberii.
Jest założycielką „Akademii Kobiecości” oraz autorką i prowadzącą unikatowych warsztatów rozwojowych dla kobiet, które odbywają się w Polsce, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Dzięki ich skuteczności cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród kobiet.

Aleksandra Plewka

Seksuolog kliniczny, doktorantka WUM, absolwentka studiów podyplomowych o kierunku: seksuologia kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Asystent w Klinice Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz wykładowca akademicki w I Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM.  Prowadzi konsultacje seksuologiczne również w j. angielskim. Jest pierwszym psychologiem w Polsce posiadającym europejski certyfikat seksuologa klinicznego EFS-ESSM.

Główny obszar mojej działalności koncentruje się na diagnostyce psychologicznych przyczyn dysfunkcji seksualnych mężczyzn i kobiet: brak lub utrata potrzeb seksualnych, awersja seksualna, dyspareunia, pochwica, vulvodynia, wytrysk przedwczesny, zaburzenia erekcji, wytrysk opóźniony, zaburzenia orgazmu, nadmierny popęd seksualny. Zajmuję się również zaburzeniami związanymi z psychologią prokreacji u par zdiagnozowanych jako niepłodne i zakwalifikowanych do In Vitro. Szczególną grupą moich konsultacji diagnostycznych są osoby będące ofiarami przemocy seksualnej.

Współpracuję również z mediami:

  • prowadząca  „Ślub od pierwszego wejrzenia” TVN
  • prowadząca „Czego pragną faceci” – Onet w 2020 r.

Odc. I – „Czy rozmiar ma znaczenie” https://www.youtube.com/watch?v=IOcLeLyPoWI

Odc. II- „Nie dzisiaj kochanie” https://www.youtube.com/watch?v=5XO2FF8GNTY

Odc. III – „Non stop” https://www.youtube.com/watch?v=64lKjWwGTWE

Odc. IV – “Plac zabaw” https://www.youtube.com/watch?v=7dJUAdoulSA

  • ekspert „Big Brother” TVN7
  • ekspert „Projekt Lady” TVN
  • ekspert “Pani Gadżet” TVN Style
  • ekspert “Dzień dobry TVN”
  • ekspert – reklama bielizny „Obsessive”  – https://obsessive.com/event
  • NETFLIX – intimacy coordinator – na planie filmu “365 dni”- sierpień 2021

W wolnych chwilach lubię bardzo czytać, oglądać filmy – szczególnie dokumenty, słuchać ulubioną muzykę. Od niedawna rozpoczęłam naukę języka tureckiego. Jestem wegetarianką i uwielbiam gotować..

Kasia Synal

Przedsiębiorca, Astrolog, Projektantka, Designerka - Artystka po ASP. Creator wg. Dynamiki Talentów. Solarny Baran z cechami Strzelca, Koziorożca, Skorpiona i Ryb. Wg. astrologii chińskiej - ognisty Tygrys i numerologiczna 3ka. Autorka Astrokalendarza i Księgi z Uzdrawiającymi symbolami i aktywnymi obrazami.
Jej pasją jest tworzenie energetycznych obrazów, ubrań i różnego rodzaju narzędzi zmieniające nastrój człowieka, dzięki którym łatwiej podążać swoją drogą przeznaczenia.Jej domeną jest nazywanie rzeczy w punkt. W astrologii specjalizuje się w ”timingu” - określeniu na czym teraz warto się skupić, a co odpuścić by w pełni wykorzystać potencjał, jaki jest w danym czasie. Interesuje ją praktyczne zastosowanie astrologii w biznesie, relacjach, rozwoju osobistym i życiu codziennym. Czuje energię i potrafi się synchronizować z przeżyciami osób, które wspiera swoją intuicją i wglądem.
W jej biogramach można znaleźć Jogę, Reiki, Vedic Art, Muzykoterapię, jak i projektowanie aplikacji, brandów, czy strategii komunikacji. Jej pasją jest tworzenie i wspieranie ludzi w ich kluczowych momentach w życiu.
Podczas rozmów z Kasią można doświadczyć, czym jest głębia zrozumienia i przypomnieć sobie co jest najważniejsze w życiu.

NAD ORGANIZACJĄ WARSZTATÓW CZUWA

Monika Lichota

"Przede wszystkim działanie - ten przekaz definiuje mnie zawodowo"
Pomysłodawczyni i właścicielka marki Akademia Kobiet. Od 15 lat zajmuje się marketingiem i organizacją eventów. Skutecznie zarządzała 120-osobowym zespołem, realizując działania marketingowe w branży turystycznej i osiągając efekt 1 000 000 odwiedzin rocznie w zarządzanych Kompleksach Turystycznych. Doprowadziła do pierwszego w historii Pepsico, Kolporter i JuraPark porozumienia trójstronnego marek osiągając zainteresowanie ofertą na poziomie 12 000 000 odbiorców. Wdrożyła na rynek polski 2 marki spożywcze, które mają mocną pozycję lokalnie i krajowo. Obecnie swoją energię kieruje w stronę kobiet, specjalizując się w networkingu i sponsoringu marketingowym organizując warsztaty oraz dwudniowe wydarzenie, na stałe zapisane na kartach kalendarza wielu businesswoman - Konferencję Akademia Kobiet. Jest motywatorką i przyjaciółką kobiet, zapala do działania i pomaga wytrwać w dążeniu do celu oraz realizacji marzeń. Z myślą o zrzeszaniu i wspieraniu rozwoju aktywnych zawodowo, ambitnych osób we wrześniu 2019 roku rozszerzyła działalność Akademii Kobiet łącząc ją z Akademią Kobiet Sukcesu - społecznością kobiet przedsiębiorczych, chcących rozwijać siebie oraz swoje pasje i umiejętności. Aktywnie współpracuje z osobowościami znanymi ze świata show-biznesu kreując inicjatywy korzystne dla firm a jednocześnie mające wymiar charytatywny.
Współpracowała i współpracuje z wieloma znanymi markami m.in.: Vezzi, Dafi, KinoTV, Oral-B, Victoria's Secret, foods by Ann, Bania Hotel, Mary Kay, Porcelana Lubiana, Porcelana Ćmielów, Porcelana Chodzież, Radio Kolor, Twój Styl, Pani, Olivia, Show, Forbes Women.

Sprawdź najnowsze referencje od naszych Uczestniczek

ZOBACZ RELACJE Z POPRZEDNICH EDYCJI I DOŁĄCZ DO NAS!

Skorzystaj z promocji!

4950 zł 3333 zł

Promocja – 40% obowiązuje do 24 czerwca 2021 r.

Promocja obowiązuje na akademiakobiet.pl. Rabatu nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny ani rzeczowy. 

 

Jeśli jesteś zainteresowana zakupem biletów na raty, napisz na adres: monika@akademiakobiet.pl 

EDYCJA IV

Wrzesień 2021

EDYCJA III

Czerwiec 2021

EDYCJA II

Sierpień 2020

EDYCJA I

Październik 2019

Chcesz stać się jedną z 20 osób, które wezmą udział w Warsztatach?

Nie czekaj i już dziś zarezerwuj bilet telefonicznie lub mailowo

Monika Lichota – tel. + 48 500 029 908 monika@akademiakobiet.pl

Jeżeli chcesz z nami porozmawiać na temat warsztatów TO EMPOWER!, masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wyjaśnienia, to śmiało napisz lub zadzwoń już dziś, nie zwlekaj 🙂

Monika Lichota – tel. + 48 500 029 908, monika@akademiakobiet.pl