Konferencja Akademii Kobiet to za mało?
Zapraszam Cię zatem na Warsztaty Akademii Kobiet
Warsztaty TO EMPOWER!
Mądrość azjatycka i sztuka prostoty
Konferencja Akademii Kobiet to za mało?
Zapraszam Cię zatem na Warsztaty Akademii Kobiet
Warsztaty TO EMPOWER!
Mądrość azjatycka i sztuka prostoty
Kiedy?
19-20.05.2022 r.
Gdzie?
Manor House SPA Chlewiska/pod Radomiem
Cena?
2340 zł 1950 zł

* cena promocyjna obowiązuje do 17 kwietnia 2022 r.

* cena promocyjna obowiązuje do 17 kwietnia 2022 r.

O Warsztatach TO EMPOWER!

Czy Twoje życie może wyglądać inaczej? Co by się stało, gdyby odrzucić w nim to, co zbędne i skupić się na sprawach, które są dla Ciebie najbardziej istotne?
Droga prostoty wymaga w pierwszej kolejności oczyszczenia duszy. Dopiero potem można przestać robić to, co się nie liczy – i zacząć robić to, co ważne.

“Udoskonalanie i proste idee, które ułatwiają życie, nie tylko zawodowe, ale i osobiste, to podstawa Mądrości Azjatyckiej. Możesz ją z powodzeniem zastosować w Twojej codzienności, aby harmonizować swoje życie i w zrównoważony sposób radzić sobie z codziennością” – mówi Karolina Kulisz-Pietrzykowska, Trenerka VI edycji Warsztatów TO EMPOWER!

Szkolenie “Mądrość azjatycka i sztuka prostoty” dostarczy Ci wiedzy, którą będziesz mogła wykorzystywać na co dzień. W ciągu dwóch dni poznasz charakterystykę i najważniejsze wartości czterech filozofii, co pozwoli Ci rozpocząć proces zmiany swojego życia na lepsze i bardziej wydajne. Dowiesz się, w jaki sposób powinnaś funkcjonować, aby wszystkie działania były spójne z Twoją duszą. A to wszystko w miejscu (które my nazywamy „miejscem mocy”), gdzie wspólnie oczyścimy nasze umysły, a także osiągniemy wewnętrzną harmonię i pobudzimy siły witalne – Manor House SPA.

„Zaplanuj już dziś rozwojowy weekend w gronie cudownych kobiet i profesjonalnych trenerów biznesu, wizerunku i rozwoju osobistego.”

Zobacz poprzednie edycje

EDYCJA I
EDYCJA II
EDYCJA III

Korzyści, jakie przyniesie Ci to szkolenie:

TRENERKA

Karolina Kulisz-Pietrzykowska

Specjalizuje się w coachingu (life, career, business), kreowaniu wizerunku osób - Personal Branding’u i jako trener jest ekspertem etykiety biznesu. Od 10 lat prowadzi szkolenia, warsztaty i sesje indywidualne z tematyki: przywództwa, motywacji, komunikacji, work- life balance, coachingowego stylu zarządzania, mentoringu, mądrości azjatyckiej, radzenia sobie ze stresem, energii kobiecej. W pracy coachingowej pomaga Klientom w planowaniu i kreowaniu własnej ścieżki kariery, w pracy nad poziomem tożsamości i mindsetem, szczególnie w zakresie pracy z przekonaniami. Od lat zgłębia tematykę staminy, charyzmy i wyjątkowości, owocem czego było napisanie i wydanie książki „Wyjątkowy. O drodze do samego siebie” o unikalności każdego człowieka, jego oryginalności, charyzmie i życiu w zgodzie z własną tożsamością.

NAD ORGANIZACJĄ WARSZTATÓW CZUWA

Monika Lichota

"Przede wszystkim działanie - ten przekaz definiuje mnie zawodowo"
Pomysłodawczyni i właścicielka marki Akademia Kobiet. Od 15 lat zajmuje się marketingiem i organizacją eventów. Skutecznie zarządzała 120-osobowym zespołem, realizując działania marketingowe w branży turystycznej i osiągając efekt 1 000 000 odwiedzin rocznie w zarządzanych Kompleksach Turystycznych. Doprowadziła do pierwszego w historii Pepsico, Kolporter i JuraPark porozumienia trójstronnego marek osiągając zainteresowanie ofertą na poziomie 12 000 000 odbiorców. Wdrożyła na rynek polski 2 marki spożywcze, które mają mocną pozycję lokalnie i krajowo. Obecnie swoją energię kieruje w stronę kobiet, specjalizując się w networkingu i sponsoringu marketingowym organizując warsztaty oraz dwudniowe wydarzenie, na stałe zapisane na kartach kalendarza wielu businesswoman - Konferencję Akademia Kobiet. Jest motywatorką i przyjaciółką kobiet, zapala do działania i pomaga wytrwać w dążeniu do celu oraz realizacji marzeń. Z myślą o zrzeszaniu i wspieraniu rozwoju aktywnych zawodowo, ambitnych osób we wrześniu 2019 roku rozszerzyła działalność Akademii Kobiet łącząc ją z Akademią Kobiet Sukcesu - społecznością kobiet przedsiębiorczych, chcących rozwijać siebie oraz swoje pasje i umiejętności. Aktywnie współpracuje z osobowościami znanymi ze świata show-biznesu kreując inicjatywy korzystne dla firm a jednocześnie mające wymiar charytatywny.
Współpracowała i współpracuje z wieloma znanymi markami m.in.: Vezzi, Dafi, KinoTV, Oral-B, Victoria's Secret, foods by Ann, Bania Hotel, Mary Kay, Porcelana Lubiana, Porcelana Ćmielów, Porcelana Chodzież, Radio Kolor, Twój Styl, Pani, Olivia, Show, Forbes Women.

Sprawdź referencje od naszych Uczestniczek i Trenerów

Jeśli jesteś zainteresowana zakupem biletów na raty, napisz na adres: monika@akademiakobiet.pl 

ZOBACZ RELACJE Z POPRZEDNICH EDYCJI I DOŁĄCZ DO NAS!

EDYCJA IV

Wrzesień 2021

EDYCJA III

Czerwiec 2021

EDYCJA II

Sierpień 2020

EDYCJA I

Październik 2019

Chcesz stać się jedną z 20 osób, które wezmą udział w Warsztatach?

Nie czekaj i już dziś zarezerwuj bilet telefonicznie lub mailowo

Monika Lichota – tel. + 48 500 029 908 monika@akademiakobiet.pl

Jeżeli chcesz z nami porozmawiać na temat warsztatów TO EMPOWER!, masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wyjaśnienia, to śmiało napisz lub zadzwoń już dziś, nie zwlekaj 🙂

Monika Lichota – tel. + 48 500 029 908, monika@akademiakobiet.pl