Konferencja Akademii Kobiet to za mało?
Zapraszam Cię zatem na Warsztaty Akademii Kobiet
Warsztaty TO EMPOWER!
Czakry, energia kobieca, prawa duchowe
Konferencja Akademii Kobiet to za mało?
Zapraszam Cię zatem na Warsztaty Akademii Kobiet
Warsztaty TO EMPOWER!
Czakry, energia kobieca, prawa duchowe
Kiedy?
18-19 lutego 2022 r.
Gdzie?
NYX Hotel Warsaw
Cena?
1950 zł

O Warsztatach TO EMPOWER!

Jesteś świadomą, żądną rozwoju i poszerzania horyzontów kobietą. Nie satysfakcjonuje Cię przeciętność i wiesz, że doskonalenie i zwiększanie swoich umiejętności to długi proces. Podczas Warsztatów TO EMPOWER! doświadczysz nowych doznań i zdobędziesz nowe kompetencje, niezbędne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Energia kobieca jest ściśle połączona z systemem czakr, czyli ośrodków energetycznych w naszym ciele. Zrozumienie, czym są czakry i jakie archetypy kobiecości kryją w sobie, pomaga rozpoznać wewnętrzne ośrodki mocy i blokady. Ważne jest także poznanie fundamentalnych praw duchowych, które kierują naszym życiem, aby swobodnie i w lekkości się w nim poruszać, rozumieć siebie, swoje wybory, emocje, głody i potencjał.
Każda kobieta ma w sobie MOC, której się nawet po sobie nie spodziewa, wystarczy wiedzieć jak zyskać do tego obszaru dostęp, by móc tym swobodnie zarządzać i nauczyć się przyjmować od życia to, co najlepsze.

V edycja Warsztatów TO EMPOWER! „Czakry, energia kobieca, prawa duchowe” to dwa intensywne dni nauki i pracy nad sobą. Pierwszego dnia skupimy się na teorii – szkolenie składa się z 4 modułów. Drugiego dnia wskazane jest założenie wygodnego ubrania oraz zabranie z sobą karimaty i koca.

„Zaplanuj już dziś rozwojowy weekend w gronie cudownych kobiet i profesjonalnych trenerów biznesu, wizerunku i rozwoju osobistego.”

Zobacz poprzednie edycje

EDYCJA I
EDYCJA II
EDYCJA III

Co zyskujesz?

TRENERKA

Karolina Kulisz-Pietrzykowska

Specjalizuje się w coachingu (life, career, business), kreowaniu wizerunku osób - Personal Branding’u i jako trener jest ekspertem etykiety biznesu. Od 10 lat prowadzi szkolenia, warsztaty i sesje indywidualne z tematyki: przywództwa, motywacji, komunikacji, work- life balance, coachingowego stylu zarządzania, mentoringu, mądrości azjatyckiej, radzenia sobie ze stresem, energii kobiecej. W pracy coachingowej pomaga Klientom w planowaniu i kreowaniu własnej ścieżki kariery, w pracy nad poziomem tożsamości i mindsetem, szczególnie w zakresie pracy z przekonaniami. Od lat zgłębia tematykę staminy, charyzmy i wyjątkowości, owocem czego było napisanie i wydanie książki „Wyjątkowy. O drodze do samego siebie” o unikalności każdego człowieka, jego oryginalności, charyzmie i życiu w zgodzie z własną tożsamością.

NAD ORGANIZACJĄ WARSZTATÓW CZUWA

Monika Lichota

"Przede wszystkim działanie - ten przekaz definiuje mnie zawodowo"
Pomysłodawczyni i właścicielka marki Akademia Kobiet. Od 15 lat zajmuje się marketingiem i organizacją eventów. Skutecznie zarządzała 120-osobowym zespołem, realizując działania marketingowe w branży turystycznej i osiągając efekt 1 000 000 odwiedzin rocznie w zarządzanych Kompleksach Turystycznych. Doprowadziła do pierwszego w historii Pepsico, Kolporter i JuraPark porozumienia trójstronnego marek osiągając zainteresowanie ofertą na poziomie 12 000 000 odbiorców. Wdrożyła na rynek polski 2 marki spożywcze, które mają mocną pozycję lokalnie i krajowo. Obecnie swoją energię kieruje w stronę kobiet, specjalizując się w networkingu i sponsoringu marketingowym organizując warsztaty oraz dwudniowe wydarzenie, na stałe zapisane na kartach kalendarza wielu businesswoman - Konferencję Akademia Kobiet. Jest motywatorką i przyjaciółką kobiet, zapala do działania i pomaga wytrwać w dążeniu do celu oraz realizacji marzeń. Z myślą o zrzeszaniu i wspieraniu rozwoju aktywnych zawodowo, ambitnych osób we wrześniu 2019 roku rozszerzyła działalność Akademii Kobiet łącząc ją z Akademią Kobiet Sukcesu - społecznością kobiet przedsiębiorczych, chcących rozwijać siebie oraz swoje pasje i umiejętności. Aktywnie współpracuje z osobowościami znanymi ze świata show-biznesu kreując inicjatywy korzystne dla firm a jednocześnie mające wymiar charytatywny.
Współpracowała i współpracuje z wieloma znanymi markami m.in.: Vezzi, Dafi, KinoTV, Oral-B, Victoria's Secret, foods by Ann, Bania Hotel, Mary Kay, Porcelana Lubiana, Porcelana Ćmielów, Porcelana Chodzież, Radio Kolor, Twój Styl, Pani, Olivia, Show, Forbes Women.

Sprawdź najnowsze referencje od naszych Uczestniczek i Trenerów

Jeśli jesteś zainteresowana zakupem biletów na raty, napisz na adres: monika@akademiakobiet.pl 

ZOBACZ RELACJE Z POPRZEDNICH EDYCJI I DOŁĄCZ DO NAS!

EDYCJA IV

Wrzesień 2021

EDYCJA III

Czerwiec 2021

EDYCJA II

Sierpień 2020

EDYCJA I

Październik 2019

Chcesz stać się jedną z 20 osób, które wezmą udział w Warsztatach?

Nie czekaj i już dziś zarezerwuj bilet telefonicznie lub mailowo

Monika Lichota – tel. + 48 500 029 908 monika@akademiakobiet.pl

Jeżeli chcesz z nami porozmawiać na temat warsztatów TO EMPOWER!, masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wyjaśnienia, to śmiało napisz lub zadzwoń już dziś, nie zwlekaj 🙂

Monika Lichota – tel. + 48 500 029 908, monika@akademiakobiet.pl