Kiedy?
12-13 czerwca 2021 r.
Gdzie?
Hotel Binkowski
Cena?
1600 zł

Zobacz jak było na Warsztatach TO EMPOWER! EXTRA

Wykorzystaj doświadczenie i strategię sukcesu w wystąpieniach publicznych naszego Eksperta, by osiągnąć swoje cele!

O Warsztatach TO EMPOWER! EXTRA

Jak umiejętnie wypowiadać się publicznie, aby przekonać słuchaczy i zbudować swój autorytet? W jaki sposób profesjonalnie wystąpić, by mieć pewność, że Twoja prezentacja przyniesie oczekiwany efekt? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas dwóch dni uzupełniającej odsłony Warsztatów TO EMPOWER!

Szkolenie EXTRA zostało zorganizowane w odpowiedzi na potrzeby Uczestniczek poprzednich edycji Warsztatów TO EMPOWER! – należących do społeczności Akademii Kobiet, które są żądne rozwoju i chcą zwiększać swoje kompetencje.

W czasie Warsztatów Bartek Jędrzejak ogranicza zbędną teorię do minimum. Skupia się na bezpośredniej interakcji z Uczestniczkami. Dzięki temu, od razu po spotkaniu, będziesz gotowa do wdrożenia najlepszych praktyk.

Zobacz poprzednie edycje

EDYCJA I
EDYCJA II
Warsztaty TO EMPOWER! EXTRA
Perspektywa Przyszłości - Kobieta w Życiu i Biznesie
Opanuj technikę wystąpień publicznych i prezentacji biznesowych...
A po intensywnych szkoleniach, zrelaksuj się w Basenach Tropikalnych!

Hotel Binkowski w Kielcach

Zobacz relacje z poprzednich edycji

Sprawdź rekomendacje Uczestniczek i Trenerów

Trener

Bartek Jędrzejak

“Zapraszam na warsztaty, które pomogą Ci zbudować swój autorytet oraz profesjonalnie zaprezentować swoją osobę podczas publicznych wystąpień, na zebraniach czy ważnych spotkaniach biznesowych.”

Jeden z najpopularniejszych prezenterów pogody, dziennikarz, konferansjer, wykładowca. Od lat związany z telewizją. Karierę zaczynał w Telewizji Polskiej, pracował w Wiadomościach, Panoramie, Teleeksspresie, Kurierze, TVP3, obecnie prezenter pogody w telewizji TVN. Znakomicie prowadzi duże imprezy masowe, gale i koncerty, także konferencje prasowe i wydarzenia medialne oraz inne eventy dla firm prywatnych, banków i korporacji. Na co dzień związany z programem Dzień Dobry TVN. Trzykrotnie nominowany do Telekamery w kategorii najlepszy prezenter pogody. Prowadzący jednego z najpopularniejszych show, na świecie „Big Brother”. Wykładowca w warszawskiej szkole Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku. Autor cyklu książek dla dzieci „Pogoda dla Puchaczy” i gentlemanów „Męska sprawa”. Współpracuje z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem, Jerzym Owsiakiem, Grażyna Wolszczak oraz Martą Klepka w ogólnopolskim projekcie szkoleniowym „Być kobietą on tour”.

NAD ORGANIZACJĄ WARSZTATÓW CZUWA

Monika Lichota

“Tematyka, poruszana podczas tej specjalnej edycji Warsztatów, jest wiedzą niezbędną w życiu zawodowym – dla osób tworzących własne marki lub zajmujących wyższe stanowiska w firmach, ale również w sferze osobistej. Z własnego doświadczenia wiem, jak ważne jest opanowanie umiejętności wystąpień publicznych i jak wiele korzyści przynosi. Mnie się to udało i wierzę, że Tobie również się powiedzie!”

Pomysłodawczyni i właścicielka marki Akademia Kobiet. Od 15 lat zajmuje się marketingiem i organizacją eventów. Skutecznie zarządzała 120-osobowym zespołem, realizując działania marketingowe w branży turystycznej i osiągając efekt 1 000 000 odwiedzin rocznie w zarządzanych Kompleksach Turystycznych. Doprowadziła do pierwszego w historii Pepsico, Kolporter i JuraPark porozumienia trójstronnego marek osiągając zainteresowanie ofertą na poziomie 12 000 000 odbiorców. Wdrożyła na rynek polski 2 marki spożywcze, które mają mocną pozycję lokalnie i krajowo. Obecnie swoją energię kieruje w stronę kobiet, specjalizując się w networkingu i sponsoringu marketingowym organizując warsztaty oraz dwudniowe wydarzenie, na stałe zapisane na kartach kalendarza wielu businesswoman - Konferencję Akademia Kobiet. Jest motywatorką i przyjaciółką kobiet, zapala do działania i pomaga wytrwać w dążeniu do celu oraz realizacji marzeń. Z myślą o zrzeszaniu i wspieraniu rozwoju aktywnych zawodowo, ambitnych osób we wrześniu 2019 roku rozszerzyła działalność Akademii Kobiet łącząc ją z Akademią Kobiet Sukcesu - społecznością kobiet przedsiębiorczych, chcących rozwijać siebie oraz swoje pasje i umiejętności. Aktywnie współpracuje z osobowościami znanymi ze świata show-biznesu kreując inicjatywy korzystne dla firm a jednocześnie mające wymiar charytatywny.
Współpracowała i współpracuje z wieloma znanymi markami m.in.: Vezzi, Dafi, KinoTV, Oral-B, Victoria's Secret, foods by Ann, Bania Hotel, Mary Kay, Porcelana Lubiana, Porcelana Ćmielów, Porcelana Chodzież, Radio Kolor, Twój Styl, Pani, Olivia, Show, Forbes Women.

Jeżeli chcesz z nami porozmawiać na temat warsztatów TO EMPOWER! EXTRA, masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wyjaśnienia, to śmiało napisz lub zadzwoń już dziś, nie zwlekaj 🙂

Monika Lichota – tel. + 48 500 029 908, monika@akademiakobiet.pl