Konferencja Akademii Kobiet to za mało?
Zapraszam Cię zatem na Warsztaty Akademii Kobiet
Warsztaty TO EMPOWER!
Perspektywa Przyszłości – Kobieta w Życiu i Biznesie
Warsztaty TO EMPOWER!
Perspektywa Przyszłości – Kobieta w Życiu i Biznesie

Warsztaty Akademii Kobiet

TO EMPOWER!

Kiedy?
25-27 czerwca 2021 r.
Gdzie?
Hotel Sopot
Cena?
4950 zł

Zobacz galerię zdjęć

O Warsztatach TO EMPOWER!

Jesteś świadomą, żądną rozwoju i poszerzania horyzontów kobietą. Nie satysfakcjonuje Cię przeciętność i wiesz, że doskonalenie i zwiększanie swoich umiejętności to długi proces. Podczas Warsztatów TO EMPOWER! doświadczysz nowych doznań i zdobędziesz nowe kompetencje, niezbędne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nasi wykwalifikowani Trenerzy, podczas 3 dni intensywnych warsztatów poprowadzą Cię przez skrupulatnie wybrane, rozwojowe zagadnienia. Aby weekend dostarczył ekscytacji i przyjemności na wielu płaszczyznach – po etapie szkoleniowym, warsztatowym przeniesiemy się w etap relaksu i przyjemności. Równowaga w życiu jest niezbędna, aby zachować spokój i pewność siebie.

„Zaplanuj już dziś rozwojowy weekend w gronie cudownych kobiet i profesjonalnych trenerów biznesu, wizerunku i rozwoju osobistego.”

Zobacz poprzednie edycje

EDYCJA I
EDYCJA II

Nasi trenerzy

Katarzyna Jagiełło

Ekspert personal leadership, certyfikowany trener i partner globalny Talent Dynamics – systemu szkolenia przywództwa, współwłaścicielka firmy Talent Up. Członek EntrepreneursInstitute. Opracowała autorską metodę My Talent Up służącą do akceleracji biznesu. Łączy ona odkrycie naturalnego talentu z byciem świadomym liderem i budowaniem silnej marki organizacji. Ukończyła finanse i bankowość, oraz podyplomowe studia o kierunku Kształtowanie Umiejętności Przywódczych na SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Informedia Polska – firmie z grupy Międzynarodowych Targów Warszawskich, Aegon, bankach Fortis i DNB, kanale telewizyjnym FOX Life. Zdobyte w korporacjach umiejętności wykorzystuje w swojej firmie, w pracy z właścicielami firm oraz ich zespołami. Szkoli, doradza i konsultuje w obszarach przywództwa, komunikacji i strategii. Autorka testu Twój Naturalny Styl Przywództwa, który wykonasz na stronie www.styllidera.pl

Aneta Wątor

Praktyk I trener metodologii kaizen i work-life balance.
Przedsiębiorcza Polka, na co dzień związana z branżą deweloperską. Autorka książek. Znana z pełnych energii wystąpień publicznych.Współpracuje z marką Nivea, przy kampanii Nivea Hydra Skin Effect -Uwolnij swój wewnętrzny potencjał. W mediach społecznościowych w niezwykle interesujący sposób dzieli się energią, wiedzą i świadomością życia.

Kasia Synal

Przedsiębiorca, Astrolog, Projektantka, Designerka - Artystka po ASP. Creator wg. Dynamiki Talentów. Solarny Baran z cechami Strzelca, Koziorożca, Skorpiona i Ryb. Wg. astrologii chińskiej - ognisty Tygrys i numerologiczna 3ka. Autorka Astrokalendarza i Księgi z Uzdrawiającymi symbolami i aktywnymi obrazami.
Jej pasją jest tworzenie energetycznych obrazów, ubrań i różnego rodzaju narzędzi zmieniające nastrój człowieka, dzięki którym łatwiej podążać swoją drogą przeznaczenia.Jej domeną jest nazywanie rzeczy w punkt. W astrologii specjalizuje się w ”timingu” - określeniu na czym teraz warto się skupić, a co odpuścić by w pełni wykorzystać potencjał jaki jest w danym czasie. Interesuje ją praktyczne zastosowanie astrologii w biznesie, relacjach, rozwoju osobistym i życiu codziennym. Czuje energię i potrafi się synchronizować z przeżyciami osób, które wspiera swoją intuicją i wglądem.
W jej biogramach można znaleźć Jogę, Reiki, Vedic Art, Muzykoterapię jak i projektowanie aplikacji, brandów, czy strategii komunikacji. Jej pasją jest tworzenie i wspieranie Ludzi w ich kluczowych momentach w życiu
Podczas rozmów z Kasią można doświadczyć czym jest głębia zrozumienia i przypomnieć sobie co jest najważniejsze w życiu."

Bartek Jędrzejak

Gość specjalny

jeden z najpopularniejszych prezenterów pogody, dziennikarz, konferansjer, wykładowca. Od lat związany z telewizją. Karierę zaczynał w Telewizji Polskiej, pracował w Wiadomościach, Panoramie, Teleeksspresie, Kurierze, TVP3, obecnie prezenter pogody w telewizji TVN.Znakomicie prowadzi duże imprezy masowe, gale i koncerty, także konferencje prasowe i wydarzenia medialne oraz inne eventy dla firm prywatnych, banków i korporacji. Na co dzień związany z problemem Dzień dobry TVN.Trzykrotnie nominowany do Telekamery w kategorii najlepszy prezenter pogody. Prowadzący jeden z najpopularniejszych show, na świecie „ Big Brother”. Wykładowca w warszawskiej szkole Dziennikarstwa i Realizacji dźwięku. Autor cyklu książek dla dzieci „Pogoda dla Puchaczy”i gentlemanów „Męska sprawa”. Współpracuje z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem, Jerzym Owsiakiem, Grażyna Wolszczak oraz Martą Klepka w ogólnopolskim projekcie szkoleniowym „Być kobietą on tour”

NAD ORGANIZACJĄ WARSZTATÓW CZUWA

Monika Lichota

"Przede wszystkim działanie - ten przekaz definiuje mnie zawodowo"
Pomysłodawczyni i właścicielka marki Akademia Kobiet. Od 15 lat zajmuje się marketingiem i organizacją eventów. Skutecznie zarządzała 120-osobowym zespołem, realizując działania marketingowe w branży turystycznej i osiągając efekt 1 000 000 odwiedzin rocznie w zarządzanych Kompleksach Turystycznych. Doprowadziła do pierwszego w historii Pepsico, Kolporter i JuraPark porozumienia trójstronnego marek osiągając zainteresowanie ofertą na poziomie 12 000 000 odbiorców. Wdrożyła na rynek polski 2 marki spożywcze, które mają mocną pozycję lokalnie i krajowo. Obecnie swoją energię kieruje w stronę kobiet, specjalizując się w networkingu i sponsoringu marketingowym organizując warsztaty oraz dwudniowe wydarzenie, na stałe zapisane na kartach kalendarza wielu businesswoman - Konferencję Akademia Kobiet. Jest motywatorką i przyjaciółką kobiet, zapala do działania i pomaga wytrwać w dążeniu do celu oraz realizacji marzeń. Z myślą o zrzeszaniu i wspieraniu rozwoju aktywnych zawodowo, ambitnych osób we wrześniu 2019 roku rozszerzyła działalność Akademii Kobiet łącząc ją z Akademią Kobiet Sukcesu - społecznością kobiet przedsiębiorczych, chcących rozwijać siebie oraz swoje pasje i umiejętności. Aktywnie współpracuje z osobowościami znanymi ze świata show-biznesu kreując inicjatywy korzystne dla firm a jednocześnie mające wymiar charytatywny.
Współpracowała i współpracuje z wieloma znanymi markami m.in.: Vezzi, Dafi, KinoTV, Oral-B, Victoria's Secret, foods by Ann, Bania Hotel, Mary Kay, Porcelana Lubiana, Porcelana Ćmielów, Porcelana Chodzież, Radio Kolor, Twój Styl, Pani, Olivia, Show, Forbes Women.

Jeżeli chcesz z nami porozmawiać na temat warsztatów TO EMPOWER!, masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wyjaśnienia, to śmiało napisz lub zadzwoń już dziś, nie zwlekaj 🙂

Monika Lichota – tel. + 48 500 029 908, monika@akademiakobiet.pl