Kiedy?
23 kwietnia 2022 r.
Gdzie?
NYX Hotel Warsaw
Cena?
250 zł

Jak ważne w życiu codziennym są poczucie własnej wartości, wizerunek i świadomość? Dlaczego ciągle poszukujemy swojej pasji – tego, co nas uskrzydla? Nie jedna z nas zadaje sobie te (i podobne) pytania niemal przez całe życie.

Najbliższe spotkanie Akademii Kobiet pozwoli Ci przybliżyć się do poznania odpowiedzi na powyższe dylematy oraz zainspiruje do dalszego i… skuteczniejszego działania. Serdecznie zapraszamy!

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM WYDARZENIU?

PROGRAM WYDARZENIA

11.00 - 11.30
Powitanie Gości

przez Monikę Lichotę i Annę Kaczmarską - założycielki Elite Business Club by Akademia Kobiet

11.30 - 12.30
AGNIESZKA MARTYNA-ROSS

"Budowanie wizerunku w komunikacji online"

12.30 - 13.00
EWELINA RYDZYŃSKA

"Najważniejsza jest świadomość - holistyczne podejście do mody"

13.00 - 14:00
Przerwa/Networking
14.00 - 14.30
Maja Michalak

Jak wyjść Poza Ramy, czyli o tworzeniu biznesu z pasji

14.30 - 15.00
Justyna Sobczyk

Świadoma pielęgnacja

15.00 - 15.30
Panel dyskusyjny

Świadoma konsumentka


15.30 - 16.00
Konkurs wizytówkowy
16.00 - 17.00
Networking

PRELEGENCI

AGNIESZKA MARTYNA-ROSS

AGNIESZKA MARTYNA-ROSS

Trener i szkoleniowiec z 15-letnim doświadczeniem w obszarze budowania wizerunku profesjonalisty na każdym etapie kariery zawodowej. Specjalizuje się w Dress Codzie biznesowym w kontekście budowania marki osobistej. Prowadzi również warsztaty sprzedażowe dla personelu marek odzieżowych z efektywnej obsługi klienta i doradztwa personalnego. Od 28 lat jest związana z branżą mody, współpracując z takimi magazynami jak "Twój Styl" i "Elle". Jest autorem tekstów o budowaniu wizerunku profesjonalisty na łamach takich magazynów jak "Puls Biznesu", "Benefit", "HR Influencer", "Business Insider".

MAJA MICHALAK

MAJA MICHALAK

Historyczka sztuki, założycielka firmy „Poza Ramami", twórczyni autorskich szkoleń i warsztatów o sztuce. Współzałożycielka kreatywnej przestrzeni "Studio Zamieszanie", w której odbywają się wernisaże i spotkania ze sztuką. Ambasadorka Stowarzyszenia Przyjaciele Muzeum Narodowego w Warszawie.

EWELINA RYDZYŃSKA

EWELINA RYDZYŃSKA

Ekspert wizerunkowy, stylistka, kostiumograf. Od lat związana z mediami. Współpracowała m.in. z magazynem "Woman’s Health" i "Men’s Health", telewizjami TVP, TVN,, TVN Style, TLC. Tworzyła wizerunek celebrytów. Aktorka cyklów modowych w telewizji śniadaniowej "Dzień Dobry TVN". Pasjonatka swojej pracy i ludzi. Matka i kobieta, która swoją wiedzą inspiruje do zmian, które zaczynają się od ubrania.

ANNA KACZMARSKA

ANNA KACZMARSKA

CEO Samito - firmy technologicznej, która zajmuje się procesem wzrostu sprzedaży w e-commerce. Od wielu lat związana z branżą mediową i biznesem. Z sukcesem wprowadziła na rynek wiele marek mediowych - m.in. Forbes Women. Zasiadała w Radzie Nadzorczej IAB Polska oraz Polskie Badanie Internetu.

JUSTYNA SOBCZYK

JUSTYNA SOBCZYK

Znana pod pseudonimem Hushaaabye, niezwykle utalentowana i popularna blogerka urodowa. Stworzyła linię wielokrotnie nagradzanych kosmetyków naturalnych marki HempKing. Jest również dwukrotną laureatką tytułu Bloggera Roku w kategorii URODA w plebiscycie organizowanym przez karografia.pl.

UCZESTNICY PANELU DYSKUSYJNEGO

PRZEMEK RAWICZ

PRZEMEK RAWICZ

Właściciel marki PURE BEAUTY. Stworzył prężnie działającą markę, która zaledwie po kilku miesiącach funkcjonowania na rynku beauty zdobyła serca ogromnej rzeszy polskich konsumentek! Przemek wykorzystuje w swojej pracy wieloletnie doświadczenie zawodowe i umiejętności zebrane w branży reklamowej, obsłudze kluczowych klientów, zarządzeniu zespołem, łącząc je z zamiłowaniem do uroczych pudełeczek kosmetycznych marki PURE BEAUTY. Jego podejście oraz cechy osobowościowe pomagają stworzyć mu wyjątkowe relacje z klientkami PURE BEAUTY oraz Influencerkami.

MALWINA RYCERZ

MALWINA RYCERZ

Energetyczna, niepoprawna optymistka, która kocha ludzi i nie boi się wyzwań. Dla niej zawsze szklanka jest do połowy pełna. Z zawodu ekonomistka, a z zamiłowania pasjonatka kosmetyków, natury i adrenaliny. Namiętnie uprawia ogrodnictwo, skacze ze spadochronem i kocha nagrywać oraz recenzować produkty. Od niedawna członek zespołu Pure Beauty. Prywatnie żona i mama dwójki bystrych urwisów.

MONIKA KOSIENIAK

MONIKA KOSIENIAK

Pasjonatka życia i ludzi z ponad 30-letnim doświadczeniem w tworzeniu i produkcji kosmetyków. Założycielka marek kosmetycznych soap&friends i CoolCoola. Stworzyła już 70 marek kosmetycznych dla swoich klientów. Miłośniczka podróży, a od niedawna inicjatorka nowatorskiego projektu Podróże w dobrym składzie, w którym wraz z przyjaciółką Dorotą Kreslins zwiedza świat, poznaje także inne kultury dbania o siebie oraz zagląda do miejsc obfitujących w składniki do produkcji kosmetyków.

PARTNER WYDARZENIA

soap-friends

NAD ORGANIZACJĄ WYDARZENIA CZUWA

Monika Lichota

"Przede wszystkim działanie - ten przekaz definiuje mnie zawodowo"
Pomysłodawczyni i właścicielka marki Akademia Kobiet. Od 18 lat zajmuje się marketingiem i organizacją eventów.
Skutecznie zarządzała 120-osobowym zespołem, realizując działania marketingowe w branży turystycznej i osiągając efekt 1 000 000 odwiedzin rocznie w zarządzanych Kompleksach Turystycznych. Doprowadziła do pierwszego w historii Pepsico, Kolporter i JuraPark porozumienia trójstronnego marek osiągając zainteresowanie ofertą na poziomie 12 000 000 odbiorców. Wdrożyła na rynek polski 2 marki spożywcze, które mają mocną pozycję lokalnie i krajowo.
Obecnie swoją energię kieruje w stronę kobiet, specjalizując się w networkingu i sponsoringu marketingowym organizując warsztaty oraz dwudniowe wydarzenie, na stałe zapisane na kartach kalendarza wielu businesswoman - Konferencję Akademia Kobiet. Jest motywatorką i przyjaciółką kobiet, zapala do działania i pomaga wytrwać w dążeniu do celu oraz realizacji marzeń. Z myślą o zrzeszaniu i wspieraniu rozwoju aktywnych zawodowo, ambitnych liderek i właścicielek firm od 2021 roku współtworzy Elite Business Club by Akademia Kobiet. Aktywna działaczka charytatywna - od 2019 roku pod hasłem #silnakobietachallenge i przy wsparciu niezwykłych kobiet, partnerów oraz patronów medialnych tworzy kalendarz, dzięki któremu zbiera pieniądze na szczytne cele.
Aktywnie współpracuje z osobowościami znanymi ze świata show-biznesu kreując inicjatywy korzystne dla firm a jednocześnie mające wymiar charytatywny. Współpracowała i współpracuje z wieloma znanymi markami m.in.: Douglas, Obsessive, Pfizer, Veolia Term, Vezzi, Dafi, KinoTV, Oral-B, Victoria's Secret, foods by Ann, Bania Hotel, Mary Kay, Porcelana Lubiana, Porcelana Ćmielów, Porcelana Chodzież, Radio Kolor, Twój Styl, Pani, Olivia, Show, Forbes Women.

Jeżeli chcesz z nami porozmawiać na temat wydarzenia, masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wyjaśnienia, to śmiało napisz lub zadzwoń już dziś, nie zwlekaj 🙂

Monika Lichota – tel. + 48 500 029 908, monika@akademiakobiet.pl