Konferencja Akademii Kobiet to wydarzenie cykliczne, odbywa się raz na rok w listopadzie.

Aktywne, ambitne, świadome, nastawione na rozwój, chętne do podejmowanie nowych wyzwań… takie są uczestniczki Konferencji Akademii Kobiet – silne kobiety z całej Polski, które chcą się nawzajem motywować, inspirować i wspierać. Konferencja to dwa dni bogate w spotkania, wykłady, rozmowy, warsztaty i ćwiczenia połączone z rozrywką i dobrą zabawą. Prelegenci to przede wszystkim kobiety sukcesu, realizujące się w różnych dziedzinach, które pokazują, że warto żyć w zgodzie ze sobą, jednak nie zamykamy się także na mężczyzn i chętnie zapraszamy ich do prelekcji.

Podczas Konferencji Akademii Kobiet wspólnie uczymy się jak osiągać sukces łącząc życie prywatne i karierę zawodową oraz czerpać radość z życia. Podczas spotkań dzielimy się swoimi doświadczeniami, wskazówkami i zapalamy do działania!

Wydarzenie nie tylko sprzyja nawiązaniu nowych, wartościowych znajomości oraz poszerzeniu horyzontów, ale także jest doskonałą okazją do odpoczynku i zebrania sił do dalszego działania. To jak SPA dla kobiecej duszy i idealny „reset” przed… podbojem świata!

Gwarantujemy ciekawy program motywacyjny, atrakcyjne wydarzenia towarzyszące oraz wyśmienitą atmosferę dwudniowego wydarzenia.

NA KONFERENCJI
AKADEMII KOBIET:

KONFERENCJA AKADEMII KOBIET W LICZBACH
0
EDYCJI
0
UCZESTNIKÓW
0
PARTNERÓW
0
PRELEGENTÓW
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Monika Lichota

„Przede wszystkim działanie – ten przekaz definiuje mnie zawodowo”.

Pomysłodawczyni i właścicielka marki Akademia Kobiet. Od 15 lat zajmuje się marketingiem i organizacją eventów. Skutecznie zarządzała 120-osobowym zespołem, realizując działania marketingowe w branży turystycznej i osiągając efekt 1 000 000 odwiedzin rocznie w zarządzanych Kompleksach Turystycznych. Doprowadziła do pierwszego w historii Pepsico, Kolporter i JuraPark porozumienia trójstronnego marek osiągając zainteresowanie ofertą na poziomie 12 000 000 odbiorców. Wdrożyła na rynek polski 2 marki spożywcze, które mają mocną pozycję lokalnie i krajowo. Obecnie swoją energię kieruje w stronę kobiet, specjalizując się w networkingu i sponsoringu marketingowym organizując warsztaty oraz dwudniowe wydarzenie, na stałe zapisane na kartach kalendarza wielu businesswoman – Konferencję Akademia Kobiet.

 

Jest motywatorką i przyjaciółką kobiet, zapala do działania i pomaga wytrwać w dążeniu do celu oraz realizacji marzeń. Z myślą o zrzeszaniu i wspieraniu rozwoju aktywnych zawodowo, ambitnych osób we wrześniu 2019 roku rozszerzyła działalność Akademii Kobiet łącząc ją z Akademią Kobiet Sukcesu – społecznością kobiet przedsiębiorczych, chcących rozwijać siebie oraz swoje pasje i umiejętności. Aktywnie współpracuje z osobowościami znanymi ze świata show-biznesu kreując inicjatywy korzystne dla firm a jednocześnie mające wymiar charytatywny.

Współpracowała i współpracuje z wieloma znanymi markami m.in.: Vezzi, Dafi, KinoTV, Oral-B, Victoria’s Secret, foods by Ann, Bania Hotel, Mary Kay, Porcelana Lubiana, Porcelana Ćmielów, Porcelana Chodzież, Radio Kolor, Twój Styl, Pani, Olivia, Show, Forbes Women.

Zapraszam do współpracy! Z przyjemnością podzielę się z Państwa publicznością swoją wiedzą i doświadczeniem.
Zobacz poprzednie edycje

IV EDYCJA - 2018

V EDYCJA - 2019