Kalendarz #silnakobietachallenge 2022

Dzięki współpracy Akademii Kobiet z Fundacją Kwiat Kobiecości, przy wsparciu niezwykłych kobiet i Partnerów oraz Patronów Medialnych powstał Kalendarz #silnakobietachallenge2022, dzięki któremu zostaną zebrane pieniądze przeznaczone na profilaktykę, dostęp do informacji oraz edukację dotyczącą raka szyjki macicy i zmianę świadomości w podejściu do zdrowia.

fot. Monika Szałek

Jestem niezwykle dumna i wzruszona tym, że tak wiele wspaniałych Kobiet, mających wyjątkowo napięte grafiki decyduje się na udział w projektach charytatywnych takich, jak nasz. Idea, która przyświeca realizacji projektu Kalendarz #silnakobietachallenge2022 to przede wszystkim wsparcie finansowe Fundacji Kwiat Kobiecości oraz pomoc w edukacji kobiet dotyczącej leczenia i profilaktyki raka szyjki macicy. Silne osobowości występujące na kartach Kalendarza w udzielonych wywiadach dodatkowo motywują i inspirują inne kobiety do działania, do zmian, do pracy nad sobą, do zadowolenia z tego kim i jakie jesteśmy, dodają otuchy. Słowa mają wielką moc, a w połączeniu z konkretnymi działaniami potrafią czynić cuda. Pamiętaj, kupując Kalendarz #silnakobietachallenge2022 pomagasz!

Jestem ogromnie wdzięczna Akademii Kobiet za zaproszenie Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości do współpracy przy projekcie #silnakobietachallenge2022. Z całego serca dziękuję kobietom, które się w niego zaangażowały, paniom reprezentującym różne obszary biznesu oraz cudownym dziewczynom z show-biznesu. Wiem, że kalendarz będzie praktycznym, ale i wspaniałym towarzyszem każdego dnia. Mam również ogromną nadzieję, że Panie z chęcią będą go kupowały, wiedząc, że pieniądze pozyskane z jego sprzedaży pozwolą naszej organizacji na jeszcze intensywniejsze działania profilaktyczne w kierunku raka szyjki macicy. Drogie Panie! Cieszę się, że mogłam brać udział w tym fantastycznym, kobiecym przedsięwzięciu, z cudowną energią. Wierzę w to, że siła kobiet jest wielka i że razem możemy zmieniać świat. Dziękuję.

Dziękujemy za udział w tym projekcie!

Kup Kalendarz i wesprzyj naszą inicjatywę!

  • Wyprzedane
    Loading...
    Quick View
  • HIT!
    Loading...
    Quick View

PROWADZISZ FUNDACJĘ? ZGŁOŚ SIĘ!

Już na początku 2022 roku zaczynamy przygotowania do kolejnej, już III edycji Kalendarza Charytatywnego #silnakobietachallenge2023. Jeśli Twoja Fundacja potrzebuje naszego zaangażowania — napisz do nas! Z przyjemnością się z Tobą skontaktujemy, aby porozmawiać o możliwościach współpracy przy projekcie.

Patronem Medialnym projektu Kalendarz Charytatywny #silnakobietachallenge2022 jest Forbes Women.