Idealne miejsce na odpoczynek i spotkania biznesowe?

Wywiad z naszym nowym partnerem Akademii Kobiet

Hotel Bania ****

Hotel Bania, którzy znajduje się w pięknej i krajobrazowej Białce Tatrzańskiej w tym roku został naszym partnerem Akademii Kobiet.

Czterogwiazdkowy kompleks to odwzorowanie tego, co chcemy osiągnąć na naszej gali: najwyższą jakość, przyjemne wspomnienia i niezapomniane wrażenia.

Czym jest marka Bania?
Hotel Bania: Marka Bania mówiąc najkrócej mówić to kompleks hotelowo-termalno-narciarski, a zarazem najlepsze miejsce dla wypoczynku, od niedawna także z rozszerzoną ofertą dla biznesu. Miejsce, w którym stawiamy na czynny jaki i bierny wypoczynek, a wszystkie atrakcje są najdalej za rogiem.
Hotel Bania to idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną, współpracownikami, a także na samotny wypad, w którym spotkać można wielu ciekawych ludzi. Moc atrakcji, jaką zapewnia kompleks, gwarantuje przyjemnie spędzony czas, zarówno podczas odpoczynku jak i aktywnych zajęć, bez względu na porę roku.

Jak długo działacie na rynku?
Hotel Bania: Jako Hotel Bania **** Thermal & Ski od grudnia 2012, natomiast Bania, jako ośrodek narciarski sięga historią do pierwszej połowy lat ’80.
Już w 1981 roku powstał tu pierwszy wyciąg narciarski, a w kolejnych latach powstało ich jeszcze 7. Przez wszystkie lata kompleks rozwijał się w ekspresowym tempie, co zaowocowało coraz większą ilością turystów, którzy zachwyceni wracali do kompleksu Bania. Dziś to ogromny ośrodek z wieloma atrakcjami, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
Co Was wyróżnia?
Hotel Bania: Zdecydowanie kompleksowość i jakość usług. Hotel, termy, narty, oferta dla biznesu – wszystko zlokalizowane w jednym dużym ośrodku. Do tego góralska gościnność.

Co sprawia, że Hotel Bania jest wyjątkowy?
Hotel Bania: Jesteśmy w gronie liderów na rynku hoteli rodzinnych typu resort. Świadczą o tym obiektywne opinie na niezależnych portalach oraz dwukrotne zwycięstwo Best Ski Hotel in Poland podczas World Ski Awards. Nasza oferta wellness także się wyróżnia – jesteśmy najlepszym polskim hotelem SPA 2018 wg Gale Beauty Stars, posiadamy autorską linię kosmetyków, stworzoną przez właścicielkę hotelowego SPA.

Dlaczego zdecydowaliście się zostać partnerami Akademii Kobiet?
Hotel Bania: Z czysto biznesowego punktu widzenia uczestniczki Akademii znajdują się w gronie potencjalnych klientów. Kobiety o mocnej pozycji, business-owners, managerki, czy po prostu – kobiety biznesu. Chcemy im zaprezentować ofertę nowo otwartego Centrum Konferencyjnego Bania. Znamy swoje mocne strony i wiemy, że jedną z nich jest oferta wellnes&spa, która w połączeniu z nowymi ogromnymi możliwościami konferencyjnymi, stawia nas w pozycji jednego z najciekawszych miejsc do organizowania spotkań biznesowych w Polsce.
Z punktu widzenia społecznej odpowiedzialności biznesu wspieramy różne wartościowe przedsięwzięcia, także te, które promują siłę kobiecości. Zdarzyło nam się chociażby być partnerem jednego z wydarzeń w ramach projektu Marka Jest Kobietą organizowanego przez wydawnictwo Biznes na fali.


Jakie niespodzianki przygotowaliście dla naszych uczestniczek?
Hotel Bania: Niech niespodzianki pozostaną niespodziankami.


My jesteśmy ich bardzo ciekawe. A Wy?