Foods by Ann

Marki Foods by Ann raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Została stworzona w 2016 roku przez Annę Lewandowską, która skutecznie namawia Polki do prowadzenia zdrowego stylu życia. Jej pozytywna energia i siła do działania sprawia, że wszystkie kobiety chcą być takie jak ona. Właśnie dlatego nawiązaliśmy współpracę z marką Foods by Ann – mamy podobne wartości i również chcemy pokazać, że można żyć lepiej, zdrowiej i aktywniej. Ich produkty są ekologiczne i pozytywnie wpływają na nasze zdrowie, a co więcej, są niezwykle smaczne! Poniżej możecie przeczytać wywiad z przedstawicielem marki Foods by Ann, która w tym roku będzie towarzyszyć nam na tegorocznej Akademii Kobiet.

Dlaczego zdecydowaliście się zostać partnerem Akademii Kobiet?
Zostaliśmy partnerem Akademii Kobiet, ponieważ to inicjatywa idealnie wpisująca się w DNA marki Foods by Ann. Nasza misja, produkty, uświadamianie w kwestiach zdrowego żywienia mają na celu inspirowanie i aktywowanie społeczeństwa, w tym w dużej mierze kobiet. Wspieramy wiele kobiecych inicjatyw, ponieważ wierzymy w ich siłę i przesłanie, a partnerstwo z Akademią Kobiet traktujemy dodatkowo jako możliwość bliższego spotkania z naszymi klientkami, poznania ich potrzeb i sugestii.
Gdzie można znaleźć Wasze produkty?
Aktualnie produkty Foods by Ann można znaleźć w wielu kanałach sprzedaży. Od naszej strony internetowej, przez sieci handlowe, takie jak Rossmann, aż po wybrane sieci stacji paliw czy mniejsze sklepy.

Jakie niespodzianki przygotowaliście dla naszych uczestniczek?
Uczestniczki Akademii Kobiet zamierzamy zaskoczyć kilkoma przekąskami, które znajdą się w welcome packach. Liczymy na to, że dzięki nim przekonają się, iż świadoma dieta nie musi kojarzyć się wyłącznie z wyrzeczeniami oraz o tym, że istnieją równie smaczne alternatywy dla popularnych, ale szkodliwych słodyczy.

Czym jest marka Foods by Ann?
Marka Foods by Ann powstała w 2016 roku, a pomysł, aby ją stworzyć, zrodził się w kuchni Anny Lewandowskiej. Oferuje wartościową, naturalną żywność bez sztucznych dodatków. Produkty są zdrowszą alternatywą dla artykułów spożywczych dostępnych na rynku. Firma aktywnie promuje zdrowy styl życia, a jej artykuły spożywcze to synonim najwyższej jakości. Ich podstawą są pieczołowicie dobrane składniki i surowce, dzięki czemu odpowiadają nawet najbardziej wymagającym konsumentom.
Firma aktywnie promuje zdrowy styl życia i właściwe nawyki żywieniowe. Pokazuje, że zdrowe jedzenie może być pyszne i nie musi kojarzyć się z wyrzeczeniami.
Foods by Ann jest synonimem holistycznego, zdrowego podejścia do życia.

Co Wasza firma chce przekazać kobietom?
Misją Foods by Ann jest wskazanie właściwych nawyków żywieniowych oraz tworzenie produktów, które udowodnią, że zdrowe nie musi kojarzyć się wyłącznie z wyrzeczeniem.