„Experci X Akademia Kobiet” z Katarzyną Devraj – pomysłodawczynią COLLAGEM BEAUTY – cz.1

11 sierpnia 2020 | Akademia Kobiet | Blog, Live experci X AK

„Experci X Akademia Kobiet” to cykl eksperckich spotkań online LIVE na fanpage’u Akademii Kobiet na Facebooku

„ Fanpage Akademii Kobiet to przestrzeń, w której swoje miejsce piastuje mnóstwo inspirujących i doświadczonych Kobiet Biznesu. Wierząc w moc autentyczności zapragnęłam, aby udostępnić Wam tę przestrzeń i przekazać w świat historie o Waszych działaniach, pasjach i biznesach w ramach eksperckich wystąpień LIVE przed niezwykle wartościową publicznością. Żadna zaplanowana kampania czy najpiękniejsza kreacja reklamowa nie odda odbiorcom tego, co daje wystąpienie przed kamerą LIVE - Waszych emocji, dostrzegalnej pasji, błysku w oku a przede wszystkim wiarygodności. Serdecznie zapraszam do współpracy i po niezapomniane wrażenia!”

30 czerwca 2020 roku, miała miejsce wyjątkowo przemiła i merytoryczna rozmowa online live na Fanpage’u Akademii Kobiet na Facebooku. Ekspertem, z którym Monika Lichota przeprowadziła rozmowę była Katarzyna Devraj – pomysłodawczyni COLLAGEM BEAUTY, suplementu diety spowalniającego proces starzenia i wspomagającego urodę od środka.

 

Katarzyna to miłośniczka zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Od lat interesująca się naturalnymi metodami pozwalającymi utrzymać urodę i zdrowie oraz pomagającymi spowolnieć proces starzenia. Pasjonatka aktywności fizycznej, od dziecka uprawiająca rożne dyscypliny sportowe.

Podczas rozmowy poruszono wiele tematów związanych z prowadzeniem biznesu, zdrowiem i pięknem, m.in. dyskutowano o:

  • definicji kolagenu i związanych z nim trendach;
  • powstaniu pomysłu wdrożenia Collagemu na rynek;
  • składzie, właściwościach i zaletach Collagemu;
  • przewadze konkurencyjnej tego produktu na rynku;
  • sekretach dotyczących pielęgnacji i urody.

Zobacz cały materiał video. Gorąco zachęcamy!

Pomysłodawczyni COLLAGEM BEAUTY, przy okazji współpracy odpowiedziała nam na 3 nurtujące nas pytania…

Co wyróżnia produkt spośród innych dostępnych na rynku?

COLLAGEM to przede wszystkim nie tylko produkt kolagenowy, ale 12 specjalnie wyselekcjonowanych składników aktywnych, w wysokich dawkach, o działaniu synergicznym i addytywnym. To innowacyjny suplement diety, który wpływa na wszystkie mechanizmy starzenia się̨ organizmu (wolne rodniki, tkanka łączna i wspomaga urodę od wewnątrz). Zawiera on dużą liczbę przeciwutleniaczy, bioaktywnej siarki, kwas alfa liponowy, kwas hialuronowy, krzemionkę, witaminy i minerały promując i utrzymując bardziej młodzieńczą i promienną cerę, jędrną skórę, pomaga zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek i wspomaga wzrost i zdrowie włosów i paznokci. Wszystkie składniki są starannie dobrane tak, aby uwydatnić piękno od wewnątrz i pomóc w regeneracji komórek.

Kolagen, który wykorzystujemy w naszym preparacie to Verisol®, hydrolizat kolagenu będący unikatowym źródłem oligopeptydów, które silniej niż inne kolageny stymulują fibroblasty do produkcji własnego kolagenu i elastyny. Dodatkowo wchłaniają się w całości i są oczyszczone z metali ciężkich.

Jakie doświadczyłaś wyzwania związane z działaniami dla produktu?

Wprowadzenie nowego produktu na rynek samo w sobie jest wyzwaniem.

Dla nas natomiast największym wyzwaniem była nazwa produktu.

Nazwałam produkt – COLLAGEM, ponieważ wiązało to dwa słowa collagen i gem, które z angielskiego oznacza klejnot lub wyjątkową (nadzwyczajna) osobę lub rzecz. Miał to być „klejnot” pośród wszystkich produktów kolagenowych.

Niestety wiele osób słysząc nazwę Collagem myli produkt z samym kolagenem, którego cena jest znacznie niższa niż cena COLLAGEM, ponieważ mamy tam 12 aktywnych składników.

Dlatego tez dodaliśmy BEAUTY i teraz produkt nazywa się COLLAGEM BEAUTY.

Wyzwania pojawiają się często ale trzeba je traktować jak projekty które wymagają rozwiązania.

Jakie formy reklamy uważasz za najbardziej skuteczne względem swojego produktu/usługi/marki?

W naszej sytuacji z COLLAGEM najlepiej sprawdza się reklama w Social Media i sprzedaż przez kanały Social Media i Google. W Wielkiej Brytanii sprzedajemy także przez Amazon.

Dodatkowo promocja przez uczestnictwo w rożnego rodzaju eventach, jak Business Tigers Club lub Akademia Kobiet.

Więcej informacji na https://www.collagem.pl/.