program

Akademia Kobiet to dwa dni spotkań, wypełnione wykładami ekspertów oraz osobowości medialnych i licznymi atrakcjami. Event skierowany jest do wszystkich kobiet poszukujących inspiracji, motywacji, wiedzy i kontaktów biznesowych.

Akademia Kobiet odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2018, w hotelu Brant w Majdanie koło Warszawy.

DZIEŃ PIERWSZY

23 czerwca 2018 (sobota)

09:00 - 10:00

Sesja networkingowa, Artur Sójka, Rejestracja uczestników

10:00

Rozpoczęcie Akademii

10:15 - 10:45

Artur Sójka "Ludzie nie są ważni..."

Praktyk i trener z zakresu sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży relacyjnej i rekomendacji. Zajmuje się również tematyką komunikacji i wystąpień publicznych. Doświadczony networker, który przeprowadził ponad 1000 sesji networkingowych podczas biznesowych eventów.

10:45 - 11:15

Natalia Bogdan "Nigdy, nigdy ale to nigdy się nie poddawaj - jak przekuć porażkę w zawodowy sukces"

Założycielka, właścicielka i Prezes Zarządu międzynarodowej firmy rekrutacyjnej JOBHOUSE. Związana z branżą HR od ponad 12 lat. Bizneswoman Roku 2016. Wszystko co robi, robi po to, aby łączyć ludzi – najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Firma, którą zarządza pomogła znaleźć pracę ponad 12 tysiącom osób. Służbowo i prywatnie ciągle w ruchu – ukończyła kilkanaście maratonów, półmaratonów i triathlonów, w tym roku zdobyła Kilimandżaro.

11:15 - 11:45

Dominika Nawrocka "Plan finasowy. Trzy kroki do wolności"

Założycielka organizacji Kobieta i Pieniądze zajmującej się edukacją finansową, marketingową i biznesową kobiet (www.kobietaipieniadze.pl). Autorka dwóch książek Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet i Ekspertka. Książka dla kobiet, które mają dużo do powiedzenia.

11:45 - 12:15

Natalia Kościuk "Face to face z Klientem - jak go oczarować na pierwszym spotkaniu?"

Właścicielka Pracowni biznesu, doradza małym i średnim firmom w zakresie sprzedaży i obsługi klienta. Wykorzystuje swoje 10-letnie doświadczenie, by jak mówi „odczarować sprzedaż” i sprawić by przedsiębiorcy ją polubili. Za najciekawsze osiągnięcie zawodowe uważa realizację projektów reklamowych dla sponsorów UEFA EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie.

12:15 - 12:45

PRZERWA KAWOWA

12:45 - 13:30

Dominika Zaborowska "Wizerunek w biznesie"

Doradca wizerunku medialnego, trenerka, certyfikowany coach International Coaching Community. Autorka 3 książek: Kreowanie wizerunku część I KOLOR, Kreowanie wizerunku część II KSZTAŁT oraz  Kreowanie wizerunku część III STYL, ponad 70 publikacji, 52 programów szkoleniowych z zakresu wizażu i stylizacji oraz współautorka 12 stopniowej analizy kolorystycznej metodą Professional Beauty Creator chronionej prawem autorskim.

13:30 - 14:00

Joanna Salwa "Zdrowie zaczyna się w głowie"

Trenerka zdrowia, dietetyk, szkoleniowiec. Na co dzień pomaga pacjentom wrócić do zdrowia, odzyskać energię i upragnioną sylwetkę. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla firm i przedsiębiorców z szeroko pojętego zdrowego stylu życia, profilaktyki, skutecznej zmiany nawyków, zarządzania sobą w czasie, ergonomii pracy, zwiększania efektywności biznesowej.

14:00 - 14:15

Agnieszka Gniotek „Energetycznie lub kojąco – czy sztuka ma wpływ na nas i na nasze samopoczucie”

Trenerka zdrowia, dietetyk, szkoleniowiec. Na co dzień pomaga pacjentom wrócić do zdrowia, odzyskać energię i upragnioną sylwetkę. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla firm i przedsiębiorców z szeroko pojętego zdrowego stylu życia, profilaktyki, skutecznej zmiany nawyków, zarządzania sobą w czasie, ergonomii pracy, zwiększania efektywności biznesowej.

14:15 - 14:30

Oficjalne otwarcie wernisażu Miłosławy Skoczek-Śliwińskiej

Absolwentka ASP, wydziału Rzeźby w Warszawie. Pasję do tworzenia naturalnie odziedziczyła po swoim tacie, który również być rzeźbiarzem. Dotykała wielu płaszczyzn wypowiedzi, ekspresji w formach malarskich, graficznych i rzeźbiarskich, brała także udział w spektaklach teatralnych ASP. W swojej twórczości krąży wokół tematu człowieka, jego wewnętrznych emocji, przeżyć. Zachęca do refleksji i podróży w intymny świat każdego z nas.

14:30 - 15:30

OBIAD

15:30 - 16:00

Jakub Wesołowski

Aktor filmowy i serialowy, prezenter telewizyjny, dziennikarz. Znany z ról w produkcjach takich jak: Na wspólnej, Czas Honoru, Jutro idziemy do kina, Twarzą w twarz, Wojna i Pokój, Komisarz Alex. W lutym 2013 otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Aktor telewizyjny.

16:00 - 16:30

Karolina Malinowska "O przyjaźni kobiecej"

Polska modelka warszawskiej agencji Model Plus, aktorka. Pojawiała się na wybiegach w Nowym Jorku, Barcelonie, Mediolanie na pokazach największych domów modowych na świecie.

16:30 - 17:00

Zuzanna Podkowicz "Nieidealne to nowe idealne - o akceptacji ciała i psychiki w relacji z samym sobą"

Psycholog, terapeutka, edukatorka seksualna. Pracuje zarówno warsztatowo jak i w terapii indywidualnej, par oraz rodzin. Autorka oraz ekspert w artykułach dotyczących seksualności. Autorka warsztatów „Zaprojektuj swój własny cud” dla kobiet po zakończonym leczeniu onkologicznym. Prowadzi portal „Niepękaj.pl”, który ma na celu edukacje seksualną młodych ludzi. Współpracuje z takimi organizacjami jak: Fundacja Spełnionych Marzeń, Fundacja „Tętniące życiem” oraz Fundacja „Pocancerowani”.

17:00 - 17:30

Beata Sadowska „Zdrowo nie znaczy nudnie i bez smaku”

Dziennikarka, związana z zawodem od matury. Obecnie posiada blisko 25 letnie doświadczenie w najważniejszych polskich mediach, takich jak TVN, TVP, MTV Polska, Viva!, Radio Zet czy Radio Kolor. Spełniona mama dwóch chłopców, dzieli się swoim doświadczeniem online, poruszając tematy sportowej aktywności, zdrowego trybu życia, podróży czy gotowania.

17:30 - 18:00

Konkurs wizytówkowy

20:00

Gala wieczorna

Pokaz tańca Roberta Kochanka

Kochanek na miarę dzisiejszych czasów… tak przewrotnie możemy określić tancerza, choreografa, konferansjera, aktora, gentlemana w jednej osobie Roberta Kochanka. Wpojone przez dziadków wartości życiowe pozwoliły mu osiągnąć perfekcje w dziedzinie tańca. Wielokrotny reprezentant Polski na najlepszych parkietach oraz uczestnik siedmiu edycji popularnego tanecznego show. Obecnie prowadzący zespół taneczny TheOnes, aktor w teatrze IMKA oraz twórca nietuzinkowych układów choreograficznych.

Koncert Moniki Dryl

Wychowanka Studia Piosenki Jerzego Tomzika w Białymstoku. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie w 2002 r. Uczyła się w The Lee Strasberg Film And Theatre Institute w Nowym Jorku. Aktorka Teatru Narodowego w Warszawie. Współpracuje z Teatrem Pieśń Kozła. Absolwentka Szkoły Muzycznej II st. w Warszawie, w klasie śpiewu. Aktorka filmowa (m.in. “Jasminum” w reż. Jana Jakuba Kolskiego), serialowa (“Klan”, “Przyjaciółki”). Laureatka czwartej edycji programu rozrywkowego „Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie zajęła 3 miejsce.

Wspólna zabawa

DZIEŃ DRUGI

24 czerwca 2018 (niedziela)

8:00 - 9:00

Joanna Salwa "Hour of Power"

9:00 - 10:00

ŚNIADANIE

10:00 - 10:45

Hanna Bakuła "Singielki w "normalnym" świecie"

Znana malarka, pisarka i publicystka. Wydała 22 książki, bestsellerami są jej tytuły o mężczyznach: „Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę”, „Seks na kredyt, czyli jak dostać gratis”, „Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem”, „Jak być ogierem do końca życia”. Ostatnio artystka rysuje pastelowe pejzaże i maluje olejne obrazy związane z kartami Tarota.

10:45 - 11:15

Anna Różańska "Kobieta za kółkiem elektryka"

Polskie Stowarzyszenie Elektromobilności to jedna z 3 organizacji, która w 2017 roku podpisała z Ministerstwem Energii list intencyjny o współpracy w zakresie rozwoju elektromobilności w Polsce, rozpoczyna aktualnie kampanię edukacyjno-informacyjną pn. „Kobieta za kółkiem elektryka”.

Kampania ma na celu upowszechnić wiedzę na temat elektromobilności, jako transportu przyjaznego dla środowiska oraz zmniejszyć poczucie niewiedzy i strachu wśród mieszkańców dużych miast, które zawsze towarzyszy rzeczom nowym i nieznanym. Z naszym przekazem chcemy również dotrzeć do instytucji rządowych i samorządowych, które wpływając na kształt prawa, tworzą warunki dla rozwoju elektromobilności.

11:15 - 11:35

Katarzyna Cichopek "Jak łączyć życie zawodowe z prywatnym"

Polska aktorka i prezenterka telewizyjna. Na scenie teatralnej można ją zobaczyć w spektaklu Mayday2 i Mężczyzna Idealny. Autorka książek: Szkoła tańca, Sexy Mama. Bo jesteś kobietą, Sexy Mamy. Jedz, chudnij i ciesz się sobą, Z maluchem przy stole.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI SPONSORAMI ORAZ PATRONAMI MEDIALNYMI

ZOBACZ

Partnerzy strategiczni

Patroni medialni

Organizatorzy

 • KONTAKT DLA UCZESTNICZEK I PARTNERÓW
 • Adres Hotelu Brant

  Hotel Brant
  Równa 20, Majdan
  05-462 Wiązowna

 • Wyślij maila - zawsze odpowiadamy

  info@akademiakobiet.pl

 • Prowadzisz firmę?

  Zapraszamy do grona partnerów.

 • Monika Lichota

 • +48 500 029 908

KONTAKT DLA MEDIÓW

Dorota Steliga

512 949 039

dorota.steliga@dspectrum.pl