Prelegenci
Dorota Gardias

Jedna z najpopularniejszych prezenterek , dziennikarka i konferansjerka.
Razem z kamerą DDTVN przemierza setki tysięcy kilometrów, spotyka wspaniałych ludzi, a jej ciepły uśmiech powoduje, że nawet najgorsza prognoza pogody nie jest straszna. Pracę w mediach rozpoczęła w lubelskim oddziale TVP3, a od 2006 roku związana jest z telewizją TVN Meteo, TVN24 , TVN i TVN Turbo, gdzie prowadziła takie programy jak: ,,Projekt Plaża’’, ,,Projekt alleZima’’, ,,Dzień dobry wakacje’’, ,,Kalejdoskop’’, ,,Meteomaniak’’, ,,Wydaje Ci się że umiesz jeździć’’.

Współtwórca i ambasador marki PAGANO – pędzli do makijażu. Prywatnie mama 5letniej Hani.

zdjęcie: FotoSister

Katarzyna Miller

Psychoterapeutka, publicystka, poetka. 40 lat praktyki terapeutycznej. Indywidualnej, małżeńskiej, grupowej, mnóstwo warsztatów rozwojowych dla kobiet. Wiele lat wykładała psychologię na Gender Studies UW. Pisze i udziela wywiadów dla wielu pism, trwale związana ze „Zwierciadłem.” Często gości jako ekspert w wielu programach radia i telewizji.
Wykładała w Dojrzewalni Róż, na festiwalach Progesteron w całej Polsce  od początku ich działania. Wydała 3 tomiki poezji „Stołeczek” i „Ból jest jedwabiem” ”Fontanna miłości”. Układa piosenki i je śpiewa.
Wydała 22 książki psychologiczne pisane samodzielnie lub ze współautorami, z których większość stała się bestsellerami, min. „Chce być kochana tak jak chcę”, „Być kobieta i nie zwariować”, „Nie boj się życia”, „Instrukcja obsługi faceta”, „Instrukcja obsługi ludzi toksycznych”, „Daj się pokochać dziewczyno” itd.

Marta Kwiecińska

Make-up Artist, właścicielka pracowni Kwiecińska Atelier,  Ekspert od spraw kreowania wizerunku.

Mistrzyni Polski w Makijażu Kobiety Dojrzałej w Kategorii – Wizerunek Sportowy w 2017 roku. Juror na Polskich Mistrzostwach Makijażu w Gdańsku w 2018 r.

Pracuje głównie z kobietami, przygotowując je do wystąpień publicznych, sesji, konferencji, kampanii reklamowych, na wybieg oraz w ważnych chwilach w życiu.

Wspiera Kobiety w ważnych chwilach w życiu, poprzez perfekcyjnie wykonany profesjonalny  makijaż dostosowany do okoliczności i potrzeb. Pomaga kobietom dostrzec własne piękno i czuć się wyjątkowo we własnej skórze. Każda kobieta jest dla niej NIEZWYKŁA.

Kinga Bogdańska

Trener Biznesu, Mocnych Stron, certyfikowany trener FRIS, mówca motywacyjny, mentor, z wykształcenia surdopedagog, doradca ds. wizerunku.

Jej celem jest wzmacnianie Klientów w ich osobistej drodze do mistrzostwa, do pokonywania barier, życia zgodnego z marzeniami i z własną, unikalną osobowością, także uwolnienie potencjałów i blokad, które stają na drodze do ich realizacji
Jest zapraszana jako prelegentka na wydarzenia dedykowane kobietom oraz jako mówca motywacyjny na wewnętrzne spotkania korporacyjne. Jako ekspert jest zapraszana również do programów telewizyjnych oraz radia.

Marta Frej

Artystka wizualna , prezeska Fundacji Kulturoholizm, mama Maćka, aktywistka, feministka.

Laureatka nagrody Okulary Równości 2015, przyznawanej przez Fundację im. Izabeli Jarugi- Nowackiej. Współautorka książki „Memy i Graffy” z Agnieszką Graff.

Laureatka nagrody  Olśnienia Onetu 2017 w kategorii sztuka.

fot. Krystian Pakieła

Łukasz Cybulski

Jako jedna z kilkudziesięciu osób na świecie ukończył World Class Speaker Academy. Trener, Motywator, Przedsiębiorca.

Osoba z ogromnym (własnym) doświadczeniem biznesowym oraz handlowym.
Od 15 lat bezpośrednio powiązany ze sprzedażą bezpośrednią, a od 12 lat skutecznie buduje oraz szkoli zespoły sprzedażowe. Na co dzień prowadzi z dużym powodzeniem firmę handlową z własnym produktem.

Omenaa Mensah

Jedna z najbardziej charyzmatycznych prezenterek i dziennikarek telewizyjnych. Współpracujuje ze stacjami TVN, TVN24 i TTV, a także  DOMO+, gdzie współtworzyła program „Domy gwiazd”, a aktualnie przygotowuje nowy program o najbardziej luksusowych domach w Polsce. To także bizneswoman, doktorantka SGH, ekspertka z zakresu autoprezentacji oraz założycielka i Prezes Omenaa Foundation, fundacji w której realizuje projekty związane z tolerancją i edukacją.

Dagmara Kowalczyk

Dziennikarka motoryzacyjna, zawodniczka off-road’owa, organizatorka kobiecego rajdu „Women’s Challenge 4×4” i szcześliwa mama. Jako pierwsza Europejka ukończyła jedne z najtrudniejszych rajdów terenowych świata – „Rainforest Challenge” Malezja oraz „Ładoga Trophy” Rosja.

Jako dziennikarka relacjonowała rajdy Dakar w Ameryce Południowej, Silk Way na stepach Kazachstanu oraz wyprawy do Moab w amerykańskim stanie Utah. Od trzech lat organizuje najbardziej kobiecy off-road w Polsce, rodzinną imprezę dla kobiet kochających wyzwania.  Często powtarza „kiedy pasja staje się życiem, życie staje się pasją”, stąd o poszukiwaniu i rozwijaniu pasji będzie mówiła podczas tegorocznej „Akademii Kobiet”.

Kasia Malinowska

Life & language coach, Właścicielka INSPIRATION Centrum Językowo-Szkoleniowego.  Certyfikowany coach. Mgr filologii angielskiej, absolwentka studiów podyplomowych Public Relations, Akademii Zarządzania dla Metodyków i Właścicieli Szkół Językowych oraz Studium Coacha Life GWPS.

Twórczyni projektu Kobiety! Czas na kawę, który otrzymał wyróżnienie w konkursie Prestiżowy Produkt Roku 2016 (organizowany przez magazyn Law Business Quality). Laureatka konkursu Polskie Lwice Biznesu 2016. Ambasadorka fundacji Sukces Pisany Szminką oraz projektu Sukces To Ja. Współtworzy ŚNIADANIA NA OBCASACH (spotkania networkingowe dla kobiet). Prywatnie mama 12 letniej Michaliny. Jej wielka pasją jest czarno-biała fotografia portretowa.

Katarzyna Cichopek

Polska aktorka i prezenterka telewizyjna, tancerka i psycholog. Na scenie teatralnej można ją zobaczyć w spektaklu Mayday2 i Mężczyzna Idealny. Autorka książek: Szkoła tańca; Sexy Mama. Bo jesteś kobietą; Sexy Mama. Jedz, chudnij i ciesz się sobą; Z maluchem przy stole.