prelegenci

Artur Sójka_zdj¬cie

Artur Sójka

Praktyk i trener z zakresu sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży relacyjnej i rekomendacji. Zajmuje się również tematyką komunikacji i wystąpień publicznych. Doświadczony networker, który przeprowadził ponad 1000 sesji networkingowych podczas biznesowych eventów.
W latach 2008 – 2016 prowadził jako trener wewnętrzny wiele szkoleń z zakresu pozyskiwania klientów za pomocą networkingu i rekomendacji dla klientów firmy BNI Polska. Moderował sesje networkingowe m.in. dla 800 klientów IBM Polska czy absolwentów studiów MBA Akademii Leona Koźmińskiego. W drugiej połowie 2016 roku przeszkolił na zlecenie firmy Comp S.A. ponad 1100 dystrybutorów urządzeń fiskalnych marki Novitus. Przygotowywał do wystąpień publicznych wielu przedsiębiorców i managerów w tym Marketing Managera Eastern Europe z GE Healthcare, czy Director of the Services Management Department z Betacom S.A. Posiada certyfikat I stopnia facilitatacji po kursie Tony Mann’a. Jest współtwórcą bydgoskiego i lubelskiego oraz trzech warszawskich Klubów Toastmasters International. Mentor dla kilkunastu członków Toastmasters. Zdobywca wyróżnień Competent Communicator, Advanced Communicator Bronze, Silver i Gold, Competent Leader, Advanced Leader Bronze i Triple Crown. Występował przed ponad 350 osobową publicznością podczas wizyty dr. Ivana Misner’a w kwietniu 2013r. w Szkole Głównej Handlowej czy przed ponad 400 osobową publicznością podczas Kongresu Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Łodzi. Wykładał podczas Network Session Lublin, Kongresu Biznesu i wielu innych. Prowadzi firmę doradczo-szkoleniową Sójka Consulting (www.sojkaconsulting.pl). Wraz z Bernardem Frugą napisał książkę pt. Eventworking. Jak efektywnie korzystać z konferencji, targów i innych eventów. Poradnik dla przedsiębiorców, managerów i handlowców. (www.eventworking.pl)

zdjęcia biznesowe i fotografia korporacyjna

Natalia Bogdan

założycielka, właścicielka i Prezes Zarządu międzynarodowej firmy rekrutacyjnej JOBHOUSE. Studiowała Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Prawo Pracy na Uniwersytecie Gdańskim oraz Human Resources Management w prestiżowym Instituto Politecnico do Porto. Związana z branżą HR od ponad 12 lat. Bizneswoman Roku 2016. Wszystko co robi, robi po to, aby łączyć ludzi – najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Firma, którą zarządza pomogła znaleźć pracę ponad 12 tysiącom osób. Służbowo i prywatnie ciągle w ruchu – ukończyła kilkanaście maratonów, półmaratonów i triathlonów, w tym roku zdobyła Kilimandżaro.

Dominika Nawrocka_Zdj¬cie

Dominika Nawrocka

Założycielka organizacji Kobieta i Pieniądze zajmującej się edukacją finansową, marketingową i biznesową kobiet (www.kobietaipieniadze.pl). Autorka dwóch książek Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet i Ekspertka. Książka dla kobiet, które mają dużo do powiedzeniaZawodowo przez 14 lat związana z branżą marketingową, międzynarodowymi i polskimi korporacjami, gdzie kierowała zespołami konsultantów, a także zarządzała projektami komunikacyjnymi dla ponad 50 polskich i światowych marek. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej (studia doktoranckie). Trenerka, inwestorka i przedsiębiorca.

Natalia Koÿciuk_zdj¬cie

Natalia Kościuk

Właścicielka Pracowni biznesu  – doradza małym i średnim firmom w zakresie sprzedaży i obsługi klienta. Wykorzystuje swoje 10-letnie doświadczenie, by jak mówi „odczarować sprzedaż” i sprawić by przedsiębiorcy ją polubili. Prowadzi konsultacje indywidualne i warsztaty. Wyznaje zasadę, że sprzedaż to nie techniki i skrypty, lecz komunikacja i budowanie relacji. Doradza, jak sprzedawać efektywnie, jak przygotowywać ciekawe i dopasowane do potrzeb konkretnego klienta oferty sprzedażowe, jak prowadzić komunikację z klientami. Wspiera w zakresie organizacji pracy i budowania od podstaw zespołów handlowych.

Współpracuje z firmami szkoleniowymi, Fundacją Przedsiębiorczości Tax Care, Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości BIZOON, urzędami miast, organizacjami networkingowymi.  Regularnie jest prelegentką na konferencjach dla przedsiębiorców taki jak Dzień Kobiet Biznesu, Bałtowska  Akademia Kobiet, Strefa Zmian – życie zawodowe, Inspiracje ku Przedsiębiorczości.  Publikuje na portalach przedsiebiorcatostylzycia.pl,  nowoczesnafirma.pl oraz kobbieciarnia.pl

Z wykształcenia hungarystka i manager sportowy – to niecodzienne połączenie pozwoliło jej zdobywać unikatowe doświadczenia przy międzynarodowych projektach. Za najciekawsze osiągnięcie zawodowe uważa realizację projektów reklamowych dla sponsorów UEFA EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie. Pracowała z firmami z sektorów takich jak paliwowy, finansowy, FMCG, motoryzacyjny. Zarządzała również sprzedażą powierzchni reklamowych w jednym z największych serwisów sportowych w Polsce.

Inicjatorka i współorganizatorka Lokalnych Spotkań Biznesowych na warszawskiej Białołęce. Prywatnie mama Karoliny i Kajetana.

Dominika Zaborowska_zdj¬cie

Dominika Zaborowska

Doradca wizerunku medialnego, trenerka, certyfikowany coach International Coaching Community.                           

Autorka 3 książek: „Kreowanie wizerunku część I KOLOR”, „Kreowanie wizerunku część II KSZTAŁT” oraz  „Kreowanie wizerunku część III STYL”, ponad 70 publikacji, 52 programów szkoleniowych z zakresu wizażu i stylizacji oraz współautorka 12 stopniowej analizy kolorystycznej metodą Professional Beauty Creator chronionej prawem autorskim. Na co dzień prowadzi szkolenia zawodowe dla stylistów, kolorystów oraz doradców wizerunku, pracuje  z Klientem indywidualnym, organizuje warsztaty lifestylowe dla kobiet oraz współpracuje z projektantami  i markami odzieżowymi. Pisze o modzie i kreowaniu wizerunku, jest autorką bloga, który skupia ponad 7000 Czytelniczek. Poza doradztwem wizerunkowym specjalizuje się  w szkoleniach z zakresu dress code i etykiety  w biznesie zarówno w środowisku polskim jak i wielokulturowym. Prowadzi coachingi  i audyty wizerunkowe dla firm, urzędów i korporacji. Prywatnie mama, żona, szczęściara. Mimo hedonistycznej natury nie potrafi biernie odpoczywać, żyć bez kawy oraz „odpuszczać sobie”.

Joanna Salwa_zdj¬cie

Joanna Salwa

Trenerka zdrowia, dietetyk, szkoleniowiec. 

Na co dzień pomaga pacjentom wrócić do zdrowia, odzyskać energię i upragnioną sylwetkę. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla firm i przedsiębiorców z szeroko pojętego zdrowego stylu życia, profilaktyki, skutecznej zmiany nawyków, zarządzania sobą w czasie, ergonomii pracy, zwiększania efektywności biznesowej. Współpracowała m.in. z Legią Warszawa, Vantis Holding, Szkołą Główną Handlową, Akademią Górniczo-Hutniczą, AON Polska, Zinzino AB, Bokwa LLC, Jatomi Fitness. Jest właścicielką firmy SALWASPORT, która zajmuje się organizacją obozów sportowo-językowych z treningiem mentalnym i zdrowymi nawykami dla dzieci i młodzieży.

Prowadzi także blog https://joannasalwa.pl/ oraz kanał YouTube http://bit.ly/Joanna-Salwa-YouTube.

Karolina Malinowska_Zdj¬cie

Karolina Malinowska

Polska modelka warszawskiej agencji Model Plus, aktorka. Pojawiała się na wybiegach w Nowym Jorku, Barcelonie, Mediolanie na pokazach największych domów modowych na świecie.

Zuzanna Podkowicz_Zdj¬cie

Zuzanna Podkowicz

Psycholog, terapeutka, edukatorka seksualna. Pracuje zarówno warsztatowo jak i w terapii indywidualnej, par oraz rodzin. Autorka oraz ekspert w artykułach dotyczących seksualności. Autorka warsztatów „Zaprojektuj swój własny cud” dla kobiet po zakończonym leczeniu onkologicznym. Prowadzi portal „Niepękaj.pl”, który ma na celu edukacje seksualną młodych ludzi. Posiada ponad 9- doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi dotkniętymi chorobami nowotworowymi. Współpracuje z takimi organizacjami jak: Fundacja Spełnionych Marzeń, Fundacja „Tętniące życiem” oraz Fundacja „Pocancerowani”. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy warsztatowej z młodzieżą licealną. Współautorka audycji „Spotkania z psychologią” w Radiu ON.

Beata Sadowska_zdjęcie

Beata Sadowska

Ukończyła politykę społeczną na Uniwersytecie Warszawskim, dziennikarstwo w Warsaw Journalism Center oraz kursy dziennikarskie w Agencji Reutera i Voice of America.

Pracę w mediach rozpoczęła w wieku 19 lat w Radio Kolor, następnie przez dwa i pół roku mieszkała w Londynie, gdzie prowadziła listę przebojów „Pepsi Chart” dla TVN. W TVN Style mogliśmy oglądać z jej udziałem programy „Miasto kobiet” i „Pałac Kultury”. Razem z Marcinem Prokopem tworzyła program „MTV Select” w MTV Polska. Pracowała w TVP2, gdzie prowadziła między innymi: „Pytanie na śniadanie”, „Ona i On – wojna płci”, „Supertalent” i „Hit Generator”. Przez kilka lat była gospodynią transmitowanych w Dwójce wakacyjnych tras koncertowych z cyklu „Hity Na Czasie”. Prowadziła też „Sopot Hit Festiwal”. Prowadziła program „Zoom na miasto” w Polsat Cafe oraz talk-show „Prywatna historia kina” w Stopklatka TV. Jako dziennikarka prasowa współpracowała z dwutygodnikiem Viva!.

Obecnie pełni rolę redaktor naczelnej magazynu „Dbam o zdrowie”. Radiowo związana jest z „Zetką” (wcześniej również ZET Chilli), telewizyjnie z TVN Meteo Active.

Zdobyła tytuły „Najlepiej ubranej kobiety 2007” według Newsweeka oraz „Najlepiej ubranej kobiety mediów Oskar Fashion 2007”.

Hanna Bakuêa_Zdj¬cie

Hanna Bakuła

Znana malarka, pisarka i publicystka – jest absolwentką Wydziału Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Na wizytówce ma napisane „osoba kontrowersyjna” i za taką uchodzi. W 1981 roku zamieszkała na Manhattanie i pozostała w Stanach do 1989 roku.  Zdobyła tam wiele prestiżowych nagród , w tym stypendium IREX z rekomendacji Fundacji Guggenheima, projektowała kostiumy i scenografię do spektakli off- Broadway, za które dostała nagrodę New York Timesa. Jest również laureatką Festiwalu Malarzy Słowiańskich w Nowym Jorku. Malowała portrety pastelą i tam została nazwana przez krytyków „Witkacym w spódnicy.”

W 1990 wróciła do rodzinnej Warszawy, gdzie rozpoczęła stałą współpracę z miesięcznikiem Playboy, do którego pisała felietony przez 17 lat i Urodą, do której pisała 15 lat. Współpracowała z Dziennikiem Łódzkim i Joy. W 1996 roku zaprojektowała kostiumy do opery Carmen, w warszawskiej Operze Narodowej

Wydała 22 książki, z których dwie powieści: „ Idiotka miłość w Nowym Jorku”, książka o Nowym Jorku, i „Hazardzistka” – kultowa powieść o artystach z czasów Gierka – są bestsellerami. Inne to: „Jak stracić przyjaciół” i „Jak zyskać przyjaciół” – poradniki astrologiczne, „Instrukcję obsługi” – zbiór osobistych ankiet stu znanych osób, „Bandana” – poradnik dla młodzieży, „Seks na kredyt” – felietony z Playboya, „Ostatni Bal. Listy do Agnieszki Osieckiej” – wspomnienia z ich niezwykłej przyjaźni, „Tajski masaż” – zbiór nowojorskich opowiadań, „Świr Nowojorski” – album o punkach z lat 80.

Bestsellerami są jej książki o mężczyznach: „Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę”, „Seks na kredyt, czyli jak dostać gratis”, „Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem”, „Jak być ogierem do końca życia”.  Firma Portretowa, mająca wspaniałą klientelę, działa od 1978 roku. Ostatnio artystka rysuje pastelowe pejzaże i maluje olejne obrazy związane z kartami Tarota.

W 1997 roku ufundowała imienną Fundację Hanny Bakuły, a w 1999 roku powstał przy niej słynny Klub Kobiet. Fundacja zajmuje się pomocą dzieciom z domów dziecka , Kielcach i w Warszawie. Od 10 lat w Myczkowcach, organizowane są Plenery Malarsko Muzyczne dla dzieci z Placówek Wychowawczych, które prowadzi Hanna Bakuła i jej przyjaciele artyści. Od początku istnienia, Fundacja organizowała Festiwale Muzyki Franciszka Schuberta w Warszawie z udziałem najwybitniejszych europejskich artystów.  Hanna Bakuła jest soft-feministką popierającą kobiety i ich działania. Mieszka w Wilanowie i bardzo dużo podróżuje. Głównie do Nowego Jorku, z którym nadal jest bardzo związana z wzajemnością.

Jakub Wesoêowski_Zdj¬cie

Jakub Wesołowski

Aktor filmowy i serialowy, prezenter telewizyjny, dziennikarz. Znany z ról w produkcjach takich jak: Na wspólnej, Czas Honoru, Jutro idziemy do kina, Twarzą w twarz, Wojna i Pokój, Komisarz Alex. W lutym 2013 otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Aktor telewizyjny. Rok później został nominowany do plebiscytu Viva! Najpiękniejsi w kategorii Najpiękniejszy Polak.

Katarzyna Cichopek_Zdj¬cie

Katarzyna Cichopek

Polska aktorka i prezenterka telewizyjna. Na scenie teatralnej można ją zobaczyć w spektaklu Mayday2 i Mężczyzna Idealny. Autorka książek: Szkoła tańca, Sexy Mama. Bo jesteś kobietą, Sexy Mamy. Jedz, chudnij i ciesz się sobą, Z maluchem przy stole.

Robert Kochanek_Zdj¬cie

Robert Kochanek

Kochanek na miarę dzisiejszych czasów… tak przewrotnie możemy określić tancerza, choreografa, konferansjera, aktora, gentlemana w jednej osobie Roberta Kochanka. Wpojone przez dziadków wartości życiowe pozwoliły mu osiągnąć perfekcje w dziedzinie tańca. Wielokrotny reprezentant Polski na najlepszych parkietach oraz uczestnik siedmiu edycji popularnego tanecznego show. Obecnie prowadzący zespół taneczny TheOnes, aktor w teatrze IMKA oraz twórca nietuzinkowych układów choreograficznych.

Mirosêawa Skoczek-ùliwiSska_Zdj¬cie

Miłosława Skoczek - Śliwińska

Absolwentka ASP, wydziału Rzeźby w Warszawie. Decyzja o wyborze drogi życiowej była konsekwencją jej artystycznych zamiłowań. Pasję tworzenia odziedziczyła po swoim tacie – rzeźbiarzu. Od czasu ukończenia ASP, ale też w ciągu trwania studiów dotykała wielu płaszczyzn wypowiedzi, ekspresji:  form malarskich, graficznych, rzeźbiarskich, brała udział w spektaklach teatralnych ASP.

W swej twórczości krąży wokół tematu człowieka, jego wewnętrznych emocji, przeżyć. Zaprasza do podróży w intymny świat każdego z nas. To zachęta do refleksji i zatrzymania się na chwilę.

Opowiada historie, które muszą być opowiedziane. Historie o Kobiecie potężnej, ale też bezsilnej, Kobiecie przepełnionej miłością, ale też jej brakiem. Historie o bólu, tęsknocie, odnalezieniu siebie, poczuciu pewności i dumy z własnego ciała, i ostatecznie o zwycięstwie. Historie intymne, których jestem Strażniczką.  Opowieści o Kobietach, obrazem czy rzeźbą są  najwyższym stanem czystości –  możliwością zawładnięcia sobą, dotknięciem źródeł, nawiązaniem więzi z pierwotną naturą.

ZAPRASZAMY NA NASZ FANPAGE

Jesteśmy dostępni na Facebooku. Zapraszamy do polubienia nas – wszystkie najnowsze informacje dostępne specjalnie dla Ciebie Sprawdź nasz Fanpage.

[tz_plusgallery id=”1″]

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI SPONSORAMI ORAZ PATRONAMI MEDIALNYMI

ZOBACZ

Partnerzy strategiczni

Patroni medialni

Organizatorzy

 • KONTAKT DLA UCZESTNICZEK I PARTNERÓW
 • Adres Hotelu Brant

  Hotel Brant
  Równa 20, Majdan
  05-462 Wiązowna

 • Wyślij maila - zawsze odpowiadamy

  info@akademiakobiet.pl

 • Prowadzisz firmę?

  Zapraszamy do grona partnerów.

 • Monika Lichota

 • +48 500 029 908

KONTAKT DLA MEDIÓW

Dorota Steliga

512 949 039

dorota.steliga@dspectrum.pl