Prelegenci
Patrycja Kwiecień

Category Manager dwóch działów Beauty i PINK, odbywała szkolenia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pod okiem najlepszych profesjonalistów marki Victoria’s Secret. Certyfikowana brafitterka, specjalizuje się w szkoleniu pracowników w sztuce indywidualnego dobierania biustonoszy wyrabiając w nich poczucie odpowiedzialności za ciała wszystkich kobiet. Z wykształcenia filolog, z zamiłowania manicurzystka, uzależniona od kina.

Hubert Drabik

Inwestor i przedsiębiorca. Wysokiej klasy specjalista i praktyk w dziedzinie tworzenia skutecznych strategii rynkowych ze szczególnym uwzględnieniem efektywnego zarządzania strategicznego i skutecznego zarządzania marketingowego. Ma na koncie wiele udanych projektów biznesowych w zakresie nowych technologii oraz tworzenia firm innowacyjnych. Podczas swojej kariery piastował wysokie stanowiska kierownicze i zarządcze w międzynarodowych koncernach m.in.: Coca Cola, HBO, Sony zarządzając projektami o zasięgu globalnym.

Paulina Holtz

Aktorka, weganka, typowa mama w ciągłym ruchu. Biega nie tylko za córkami, ale też dla przyjemności. Dźwiga nie tylko zakupy, ale również odważniki kulowe. Rozciąga nie tylko swoją dobę w nieskończoność, ale i ciało (chociaż tu granice bywają boleśnie odczuwalne). Fanka jogi i zdrowego odżywiania. Miłośniczka książek. Cierpi na twórcze ADHD  i ciągle się boi, że nie zdąży więc uczy się być tu i teraz, patrzeć w niebo i doświadczać nudy.  Nieprzerwanie od 1997r. wciela się w rolę Agnieszki Lubicz w kultowym serialu Klan. Ponadto, obecnie można ją zobaczyć na scenach w całym kraju w spektaklach z warszawskich teatrów Kamienica, Capitol, Imka, Młyn. Autorka min. książki Po pierwsze joga.

Justyna Sieńczyłło

Aktorka teatralna i telewizyjna. Przez ponad dwie dekady występowała na deskach stołecznego Teatru Powszechnego. Jej talent wokalny doceniony został zarówno przez twórców, jak i widzów warszawskich teatrów muzycznych – Syrena i Roma. Laureatka licznych nagród teatralnych. Piękniejsza część pary dyrektorskiej warszawskiego Teatru Kamienica i współtwórczyni  jego sukcesu. Na co dzień ustala repertuar, negocjuje kontrakty i zaraża optymizmem. Od lat, razem z mężem, zaangażowana w działalność charytatywną.

Maciej Grenda

Wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów. W wieku 26 lat odmienił swoje życie rzucając pracę na rzecz muzycznej przygody i wolności. Będąc początkującym wokalistą dotarł do półfinału VI edycji The Voice of Poland. Zainspirowany takimi muzykami jak m.in.: Eric Clapton, John Mayer, Jimi Hendrix, Bob Dylan, BB King… pracuje obecnie nad własnym materiałem muzycznym, który ukaże się na debiutanckim albumie.

Agnieszka Czaplińska

Autorka Akademii Menedżerskiej Menedżer and More. Wspiera przedsiębiorców i firmy w rozwoju, pomagając pracownikom pracować zgodnie ze swoimi talentami i mocnymi stronami, a firmom budować efektywne zespoły w oparciu o naturalne kompetencje pracowników. Pomaga tworzyć struktury oparte na zaplanowanej ścieżce kariery pracowników, dając przedsiębiorcy czas na pracę NAD firmą. Trenerka biznesu, konsultantka HR oraz akredytowany coach indywidualny, grupowy oraz zespołowy.

Grzegorz Kordek

Prawdopodobnie jedyny mężczyzna w Polsce, który rozumie kobiety. Znany w Polsce jako wiodący ekspert w zakresie Psychologii Płci. Specjalista dziedzinie relacji międzyludzkich i rozwoju osobistego. Od ponad 10 lat, prelegent na publicznych i prywatnych seminariach i wykładach. Jest prezesem Instytutu Psychologii Płci, członkiem i założycielem Izby Coachingu oraz Stowarzyszenia Coachingu w Polsce.

Magdalena Czaja

Businesswoman, która podąża za głosem serca i pomaga w tym innym. Transition Mentor, Relationship Guide. Jej pasją jest pomaganie innym w tworzeniu i utrzymywaniu szczęśliwych relacji. Szczególnie zafascynowana jest teorią Stylów Przywiązania i praktykowaniem efektywnej komunikacji w związku. Jest wielką orędowniczką odwagi w każdej dziedzinie: Odwaga to nie brak lęku. Odwaga to działanie mimo strachu. Bój się…i działaj!

Aneta Wątor

Certyfikowany praktyk Kaizen i szkoleniowiec. Autorka książki Kaizen w biznesie, Dziennika realizacji celów Kaizen, e-booków, kursów online m.in. Samodoskonalenie metodą Kaizen. Jak w 30 dni osiągnąć szybkie zmiany małymi krokami, oraz kursu Formuła budowania marki osobistej w 6 krokach metodą Kaizen.

Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka, dziennikarka telewizyjna i prasowa. Autorka programów Wiem, co jem, Wiem, co kupuję, Co nas truje?, Gwiazdy od kuchni, a także wielu książek propagujących rozsądne zakupy i zdrowy styl życia. Żona Marcina Bosackiego byłego ambasadora RP w Kanadzie i mama czwórki dzieci.

Daniel Qczaj

Trener performer. Przez ponad 3 lata występował w musicalu Romeo i Julia Janusza Józefowicza. Od 10 lat trenuje kulturystykę i fitness, w 2017 roku spełnił jedno ze swoich marzeń – wystartował w Debiutach Federacji IFBB klasyfikując się na II miejscu w swojej kategorii. Jego główny cel to motywacja do sportu i dawanie innym pozytywnej emocji.

Gosia Rdest

Profesjonalny kierowca wyścigowy. Najszybsza Polka, ścigająca się na torach całego świata, od Daytony po Dubaj. Od kilku lat związana z Audi Sport. Jeździ w barwach zespołu Phoenix Racing. W 2018 roku brała udział w Mistrzostwach Europy GT4, rozpoczynając sezon od zwycięstwa w  24-godzinnym wyścigu w Dubaju.

Katarzyna Cichopek

Polska aktorka i prezenterka telewizyjna, tancerka i psycholog. Na scenie teatralnej można ją zobaczyć w spektaklu Mayday2 i Mężczyzna Idealny. Autorka książek: Szkoła tańca; Sexy Mama. Bo jesteś kobietą; Sexy Mama. Jedz, chudnij i ciesz się sobą; Z maluchem przy stole.

Katarzyna Zielińska

Mistrzyni wizażu, właścicielka Firmy Beauty & Style, zajmującej się produkcją kosmetyków. Współpracuje jako trener i  makijażysta z korporacjami (Grupa Pracuj.pl, PGE Polska Grupa Energetyczna), prowadząc konsultacje dla kadry pracowniczej i zarządzającej, a także  indywidualnie z klientkami. Współpracuje także z markami kosmetycznymi oraz odzieżowymi przy lookbookach, wizerunkowych sesjach zdjęciowych, eventach i pokazach mody.

 

 

Piotr Bucki

Od 17 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Autor książek Porozmawiajmy o komunikacji, Złap równowagę i anglojęzycznej Life’s a pitch and then you die. Współautor i redaktor merytoryczny Startup Manual (Wolves Summit 2015), autor i opiekun serii BuckiAcademy. Regularnie publikuje w wielu czasopismach i współpracuje z najlepszymi ośrodkami startupowymi w Polsce.